• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 347 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na darmowy zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Jak nosić nosidełko Isara?

Jak nosić nosidełko Isara?

Z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny chcemy zadbać o jego bezpieczeństwo i komfort już od pierwszych tygodni życia. Gdy decydujemy się na kupno dla swojej pociechy ważnym wariantem o który musimy zadbać jest prawidłowe noszenie Maluszka w nosidełku. Instrukcja noszenia Nosidełka Isara jest bardzo prosta.
Mamy 4 warianty do wyboru:

[product id="1210, 1935, 1941, 1942"]

Sposoby noszenia w nosidle Isara

Noszenie dziecka przodem to jedna z najbardziej popularnych form noszenia dziecka. Zapinamy klamrę pasa biodrowego oraz szelki w odpowiedniej pozycji, w razie potrzeby możemy je regulować. Następnie połóż dziecko na swojej klatce piersiowej, rozkładamy jego nóżki do pozycji na żabkę a rączki złóż do środka. Podnieś panel nosidełka do góry i zakryj nim plecyki dziecka. Nie zapomnij wyciągnąć kapturka na zewnątrz. Kolejna czynnością jest założenie szelek na ramiona Maluszka, podtrzymując dziecko jedną ręką.

Nosidełko Isara przodem

Drugą możliwą opcją jest noszenie dziecka przodem ze skrzyżowanymi szelkami. Według podstawowej instrukcji noszenia nosidełka, usuń pasek łączący umieszczony między szelkami. Bez zapinania szelek, zapnij klamrę pasa biodrowego. Następnie włóż dziecko we właściwej pozycji. Podnieś panel i przełóż rozpiętą szelkę przez ramię. Wolną ręką podtrzymując główkę dziecka. W czasie gdy podtrzymujesz główkę Maluszka, drugą ręka wepnij szelkę po przeciwnej stronie. Poprzez ciągnięcie taśmy znajdującej się przy szelce napręż ją. Drugą szelkę przełóż i powtórz czynność tak samo jak przy pierwszej.

Kolejną możliwością noszenia dziecka w nosidełku jest noszenie dziecka na biodrze. Nadaje się do noszenia Pociech które już stabilnie trzymają główkę oraz siedzą. Ureguluj nosidełko dokładnie tak jak przy standardowym noszeniu. Następnie usuń pasek łączący umieszczony między szelkami. Gdy już zapniesz pas biodrowy, ułóż nosidełko na tym biodrze na którym chcesz nosić Maluszka. Jedno z ramiączek zapnij do klamry przeciwnej. Jeśli chcesz nosić dziecko na prawym biodrze, zapnij klamrę znajdującą się na górze lewej szelki, do klamry która znajduje się na końcu prawej szelki. Zamkniętą szelkę przełóż przez głowę na przeciwne ramię. Połóż Malca na wolnym ramieniu, następnie włóż do nosidełka. Ostatnią czynnością jest upewnienie się czy dziecko jest najgłębiej jak się da włożone do nosidła.

Kiedy decydujemy się na noszenie dziecka tyłem musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Ta forma noszenia jest odpowiednia dla dzieci, które już stabilnie trzymają główkę i potrafią siedzieć. Zapinamy klamrę pasa biodrowego oraz szelki i wkładamy dziecko tak aby stabilnie i wygodnie sobie siedziało. Łapiemy mocno szelki przy główce Maluszka. Powoli przesuwamy nosidełko, bardzo mocno trzymając szelki drugą, wolną ręką przesuwamy pas biodrowy. Kiedy Pociecha znajduję się już w połowie Twoich pleców, powoli pochyl się do przodu i złap odpowiednia szelkę wolną ręką. Upewnij się i sprawdź czy dziecko siedzi już w odpowiedniej pozycji i głęboko. W razie potrzeby możesz regulować szelki. Zapnij pasek znajdujący się między szelkami. Możesz regulować pasek w górę i dół w razie konieczności.

strona tulisie.pl do góry
{nocache:eb079c19e47cd81357884536df20cc67#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium