• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 347 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na darmowy zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Nosidełka dla dzieci nie tylko na spacer!

Nosidełka dla dzieci nie tylko na spacer!

Dzieci z niektórych indiańskich plemion już w wieku 3 lat pomagają rodzicom w pracach domowych, swobodnie posługują się przedmiotami codziennego użytku i instynktownie potrafią uniknąć wypadków. Taka samodzielność, pewność siebie i wysoko rozwinięty instynkt samozachowawczy nie biorą się znikąd.

Spis treści:

Noszenie dziecka to sprawdzony sposób

Nosidełko na co dzień

[product id="1156, 2149, 2295, 1941"]

Noszenie dziecka to sprawdzony sposób

Sekret polega na tym, że indiańskie dzieci już od pierwszych dni życia są noszone w chustach. Dzięki temu ani na chwilę nie zostają pozbawione rodzicielskiej opieki. Jednocześnie, gdy opiekun zajmuje się pracą w domu, niemowlęta poddawane są ciągłym zmianom nachylenia i otoczenia. Wpływa to pozytywnie na ich zmysły, rozwija ciekawość i  zapewnia uczucie pewności, że rodzic zawsze jest blisko, by pokazać świat, podtrzymać, przytulić czy po prostu być.

Właśnie w tym tkwi największa zaleta chust i nosidełek. Dzięki nim ty i twoje dziecko możecie być razem bez ograniczeń, czuć bicie swoich serc, wzajemny zapach i ciepło. Atutów jest wiele, dlatego nic dziwnego, że Europa z ochotą wraca do chust, a nosidełka robią prawdziwą furorę wśród młodych rodziców.

Nosidełko na co dzień

Nosidełko nie tylko ma wszelkie zalety chusty, ale daje dodatkowe bezpieczeństwo i komfort. Dzięki klamrom, regulacjom, gumkom i profilowanym panelom, zapewnia ono oparcie chwiejnej główce niemowlęcia. Możesz więc spokojnie odkurzać lub myć podłogę. Dla niemowlęcia, które przepada za kołysaniem, każdego rodzaju miarowy ruch działa jak bajka na dobranoc. Okazuje się, że wcale nie trzeba godzinami bujać malucha na rękach – wystarczy przejść się po mieszkaniu z mopem i wypolerować podłogę od prawej do lewej, od lewej do prawej… na samą myśl chce się spać! Gdy zaś musisz się schylić, by wyciągnąć zagubiony przedmiot spod komody, słuchasz muzyki podczas mycia naczyń lub stukasz garnkami w trakcie gotowania, maluch uczy się reagować na zmiany oraz przebywać wśród naturalnych domowych odgłosów. W ten sposób sprawiasz, że twoja pociecha nie będzie budzić się i płakać w niebogłosy, gdy usłyszy zbyt głośny krok lub dzwonek telefonu – przyzwyczai się bowiem, że w pełnym i radosnym domu zawsze coś się rusza i pobrzękuje.

Kupując nosidełko upewnij się, że jest ono wykonane z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów, ma solidne zapięcia i miękkie wypełnienia. Nie zaszkodzi też zwrócić uwagi na deseń.

Sprawdź nosidełka Tula lub nosidełka LennyLamb i wybierz to, które podoba ci się najbardziej.

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium