Blog kategorie
Bestsellery
Nosidełko Tula - EverBlue - Explore
Nosidełko Tula - EverBlue - Explore
774,99 zł 658,74 zł
szt.
Nosidełko Tula - Blossom - Free-to-Grow
Nosidełko Tula - Blossom - Free-to-Grow
604,99 zł 544,49 zł
szt.
Nosidełko Tula - Arrows - Baby
Nosidełko Tula - Arrows - Baby
525,00 zł 483,00 zł
szt.
Nosidełko Tula - Coast Navigator - Baby
Nosidełko Tula - Coast Navigator - Baby
525,00 zł 483,00 zł
szt.

Nosidełka ISARA – konkurencja nosidełek TULA?

Nosidełka ISARA – konkurencja nosidełek TULA?

Nosidełka do noszenia dzieci marki ISARA produkowane są już od 2012 roku - jednak dopiero teraz zyskują swoją rzeszę fanów w Polsce. Nosidełka te posiadają w pełni regulowany panel. W ramach ciekawostki, to właśnie ISARA była jedną z pierwszy marek, która wymyśliła regulowany panel. Czy są zatem zagrożeniem dla lidera nosidełek, jakim jest TULA? Moim skromnym zdaniem, pod wieloma względami - Tula ma się czego obawiać.

Spis treści:

Specyfikacja modeli nosideł ISARA
Materiał nosideł ISARA jest wyjątkowy!
Nosidła ISARA- przeznaczenie

Nosidełka dla dzieci ISARA, zupełnie jak i Tula posiadają wiele wzorów i kolorów. Pod tym kątem z pewnością mogą ze sobą rywalizować. Jest jednak jeden spory plus, który zdecydowanie przemawia za praktycznością nosidełek ISARA -  posiadają odpinane szelki w miejscu przyczepu ich do panelu nosidełka - czego zdecydowanie brakuje w modelach Tuli.

Nosidełka ISARA

Specyfikacja modeli nosideł ISARA

W przypadku nosidełek ISARA, wyróżniamy tradycyjne modele Baby, oraz Toddler - które rosną wraz z dzieckiem. Oznacza to bowiem regulowany panel w obu modelach tych nosidełek, a nie jak w przypadku Tuli, regulowany panel jedynie w modelu Free-to-Grow. Jak widać, jest to kolejne pole nad którym nosidełka ISARA wyprzedzają nosidełka Tula. Porównanie rozmiarów nosideł Isara, a Tula są dokładnie przedstawione w tabeli poniżej. Na pierwszy rzut oka można jednak zauważyć, znaczące różnice między rozmiarami nosideł konkretnych modeli! 

Rozmiary nosideł

Materiał nosideł ISARA jest wyjątkowy!

Najpewniej zastanawiasz się dlaczego? Otóż ISARA w swojej ofercie, prócz tradycyjnych nosidełek stworzonych z bawełny oferuje również wyjątkowe nosidełka, bo szyte z chust. W ofercie nosideł z materiału chust można wyróżnić splot prosty, jak i splot skośno krzyżowy. Oryginalne ich nazwy to Full wrap conversions - czyli te szyte w całości z materiału chustowego, jak i Half wrap Conversions, które z materiału chustowego posiadają jedynie panel nosidła. Takie rozwiązanie z pewnością pozwoli na wygodniejsze ułożenie dziecka w nosidle, dlatego że materiał chustowy będzie wyjątkowo miękki. 

Nosidełko ISARA

Nosidła ISARA- przeznaczenie

Sam producent sugeruje, że nosidła ISARA rosną wraz dzieckiem - wszystko dzięki możliwości regulacji panelu. Co istotne, rozmiar Baby tradycyjnie przeznaczony jest dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć - podobne założenie można zauważyć w nosidełkach Tula Free-to-Grow. W przypadku modelu Toddler, to jest to świetna alternatywa do innych Toddlerów dostępnych na rynku - gdyż Toddlery ISARA są jak gdyby ich pewnym wyśrodkowaniem! (Patrz tabela rozmiarów nosideł powyżej). Nosidełka dla dzieci ISARA Toddler przeznaczone są dla dzieci do wagi 20 kilogramów!

Warto podkreślić, iż nosidełka ISARA posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, potwierdzające ich jakość, jak i ergonomię. Wszelkie materiały jakie są wykorzystywane do ich produkcji posiadają specjalny certyfikat GOTS - co istotne, ich produkcja odbywa się w pełni na terenie UE! Decydując się na nosidełka ISARA zyskujesz dawkę bezpieczeństwa, jakości, jak i sporej wygody dla swojego maluszka.

Ostatnią kwestią jaką warto poruszyć, w przypadku porównaniu nosideł ISARA, jak i TULA jest ich cena. Dla przykładu, zobacz porównanie cen nosideł poniżej! (ceny nosideł ISARA są cenami nosideł z materiału tradycyjnego tj. bawełny. Ceny z materiału chustowego są inne).

Ceny nosideł

Jak widzisz powyżej, cena nosidełek do noszenia dzieci ISARA jest nieznacznie wyższa od cen nosidełek TULA. Trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych zaletach, którymi Isara wyprzedza Tulę i stąd też najpewniej odrobinę wyższe ceny. Wraz z nosidełkami Isara od początku możesz sama regulować panel nosidła - masz tutaj pełna swobodę, a nie jedynie 3-stopniową regulację nosidełka jak w przypadku Tuli Free-to-Grow. Co okaże się dla Ciebie lepszym rozwiązaniem? Na to pytanie niestety możesz odpowiedzieć jedynie Ty sama, dokładnie analizując za i przeciw obu marek nosideł! :)

 

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór Nosidełek Isara.

[product id="862, 864, 906"]

  • Tula
  • LennyLamb
  • Isara
  • ErgoBaby
  • Zaffiro
  • HippyChick
  • Fidella
  • Babylonia
do góry
{nocache:8d040f257de0050ae3b7e7dd4485e159#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl