• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 347 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na darmowy zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Buzzidil Buzzidil

Buzzidil - producent ergonomicznych nosidełek dla dzieci i niemowląt

Szukasz nosidełka, które rośnie wraz z Twoim dzieckiem nie tylko pod względem wzrostu, ale również ergonomicznego rozwoju? Świetnie się składa! Sprawdź austriackiego producenta Buzzidil! Marka powstała w 2010 roku. Właścicielka i pomysłodawczyni przedsiębiorstwa szukała idealnego nosidła dla jej trzeciego syna - Raffaela. Pragnęła posiadać ergonomiczne nosidełko, które będzie łatwe i szybkie w użyciu. Musiał być to sprzęt do noszenia, który wspierałby fizjologiczny rozwój małego brzdąca. Po przeglądnięciu wszelkich produktów dostępnych na rynku, wniosek nasunął się sam - nie ma odpowiedniego nosidła, które spełniałoby wszystkie wymagania. W ten sposób powstało nosidełko ergonomiczne marki Buzzidil!

Skąd pomysł na taką nazwę? W rzeczywistości „Buzzidil” to przydomek syna Raffaela, dla którego zostało opracowane nosidło. Nazwa wywodzi się z austriackiego słowa „Butzi”, które jest regionalnym odpowiednikiem dziecka.

Misją firmy Buzzidil jest opracowanie najlepszego możliwego nosidełka ergonomicznego. Zrównoważony rozwój to jedna z podstawowych wartości marki, zarówno w odniesieniu do używanych materiałów, produkcji w Europie oraz sposobu pracy w firmie.

Nosidełka austriackiej marki Buzzidil

Jeśli pragniesz, aby nosidło było używane przez długi czas, a dodatkowo było dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka i Ciebie - musisz poznać produkty marki Buzzidil! Wszystkie nosidełka ergonomiczne austriackiej marki są produkowane w zgodzie z ekologią w Europie. Dodatkowym atutem nosideł jest ich łatwość użycia i maksimum wygody zarówno dla Ciebie, jak i Twojego maluszka. Możesz być spokojna - producent Buzzidil zadbał o to, abyś mogła używać nosidełka przez kilka lat. W ofercie znajdziesz różne rozmiary i wzory, które możesz śmiało dopasować do Twojego stylu.

Myśląc o nosidełkach ergonomicznych marki Buzzidil mamy w głowie jedno - innowacja. Marka opracowując każde nosidło, stara się pójść o krok dalej niż inni, tak, aby zaoferować rodzicom nowe rozwiązania ich codziennych problemów. Noszenie brzdąca może być jeszcze bardziej praktyczne i wygodne. Co więcej, to nie tylko trend rodzicielski. To postawa, która zapewnia bliskość i bezpieczeństwo! Wyposaż się w najlepsze nosidła ergonomiczne. Zadbaj o prawidłowy rozwój swojego dziecka dzięki Buzzidil!

[product id="2048, 2045, 2046"]

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium