• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Odczuwasz ciągły niepokój i strach, a może masz problemy ze snem w obawie, że nie usłyszysz płaczu swojego dziecka? Zapomnij o stresie i bez nerwów wykonuj swoje obowiązki oraz odpoczywaj w nocy z pomocą elektronicznej niani. Pozwól, by ta czuwała nad Twoim bobasem i informowała Cię o każdym jego ruchu, byś nie musiała stale myśleć czy maluszek na pewno smacznie śpi. W naszym asortymencie znajdziesz klasyczne nianie elektroniczne, elektroniczne nianie cyfrowe, nianie z lampką oraz nianie z pozytywką od producenta REER słynącego z tworzenia produktów elektronicznych o wysokiej jakości.

Zalety i funkcje niani elektronicznej

Na Tulisie.pl znajdziesz elektroniczne nianie, które pomogą Ci w opiece nad Twoim dzieckiem. W momencie, gdy dziecko się zbudzi natychmiast zostaniesz o tym poinformowana za pomocą sygnału dźwiękowego lub wibracji. Nasze produkty posiadają także dodatkowe funkcję. Niania BeeConnect Plus i niania audio z lampką, projektorem i pozytywką mają wbudowane pozytywki, które umożliwiają włączania dziecku kołysanek, w celu ułatwienia zasypiania. Większość naszych niań elektronicznych dla dziecka posiada także wbudowane lub dołączane lampki, które zadbają, by Twoja dzidzia nie bała się usypiając w ciemności. Część produktów posiada też funkcję takie jak: tryb VOX, tryb ECO oraz tryb PAGER, które szerzej opisane są w opisie poszczególnych produktów. W zależności od wybranego modelu zasięg jaki oferują elektroniczne nianie wynosi od 200 do nawet 650 metrów. Elektroniczne nianie zasilane są za pomocą akumulatorów, baterii lub kabla USB (jedynie w module dziecka), co sprawia, że moduły rodzica są bezprzewodowe i możesz mieć je zawsze przy sobie. W skład zestawu każdej elektronicznej niani dostępnej w naszym sklepie wchodzi moduł dziecka i rodzica, oraz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do ich zasilania. Nie zwlekaj więc i pozwól, by elektroniczna niania REER pomogła Ci stale dbać o bezpieczeństwo Twojego najcenniejszego skarbu!

Najlepsza niania elektroniczna

Niania elektroniczna dla noworodka, niemowlaka i dziecka jest bardzo ważnym elementem, na który decyduje się wielu rodziców. Wpływ na to ma fakt, że elektroniczna niania cechuje się całym szeregiem zalet i pozwala na stałe kontrolowanie bobaska, niezależnie od tego czy znajduje się on obok nas czy w pokoju obok. Jak już wiesz posiadamy bardzo dużo różnych niani elektronicznych dla dzieci. Jednak czy wiesz, że znajdziesz u nas również nianię elektroniczną z kamerą? Otóż to! Niania z kamerą pozwoli Ci mieć na oku berbecia w każdej chwili, zarówno podczas jego snu, jak i zabawy. Możesz pilnować swojej pociechy i czuć pewność, że maluch jest bezpieczny, nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków. Elektroniczne nianie to bardzo duże ułatwienie, które posiada bardzo wielu zwolenników. Przekonaj się sama jak świetnym wyborem jest niania elektroniczna z kamerą, termometrem, wyświetlaczem, na telefon, monitorem oddechu lub inne, które znajdziesz w naszym asortymencie. Nie zwlekaj dłużej i wybierz najlepszą nianię elektroniczną dla bliźniąt, chłopca, dziewczynki, niemowlaka czy starszego dziecka – dla każdego z tych urwisków nasz produkt będzie perfekcyjny! Jeśli więc wciąż zastanawiasz się jaka niania elektroniczna będzie stanowić najlepszy wybór – sprawdź asortyment sklepu Tulisie.pl.

Rozwiń opis

 

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl