Darmowa wysyłka 24h

30 dni na zwrot

Płać po 30 dniach

Nosidełka od 200 zł

Testowane przez rodziców

Informacje o Tulisie

“Jesteśmy rodzicami, a co za tym idzie - zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na zdrowie naszego Dziecka. Chcemy pokazać wielu młodym rodzicom świetną alternatywę do ciężkich i mało praktycznych wózków. Nosidełka i chusty to świetna rzecz. Właśnie w nich nasz synek zawsze siedzi w odpowiedniej pozycji. Jesteśmy pewni, że rozwija się dzięki nim w pełni prawidłowo.”

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oraz wsłuchując się w największe zapotrzebowanie otaczającego rynku, postanowiliśmy zrobić dla Was coś specjalnego. Od teraz, kiedy tylko będziecie poszukiwali jakichkolwiek chust czy nosidełek, znajdziecie wszystko na “TuliSie” - jak sama nazwa wskazuje, jest tutaj wszystko co potrzeba, do gorących uścisków i przytulasków ze swoimi Szkrabami!

Nasze produkty

Co znajdziesz na Tulisiach?

Aby w pełni zadbać o zdrowie Waszych dzieci, wybraliśmy producentów chust i nosidełek, których sami jako odpowiedzialni rodzice przetestowaliśmy: TULA, LennyLamb, Zaffiro, Studio Camphora, Poofi oraz Isara to marki, które z czystym sercem Wam polecamy!

Razem z nami zadbaj o Rodzicielstwo Bliskości, by zawsze być możliwie najbliżej swojego dziecka. Wybierz to co ekologiczne, ekonomiczne, a przede wszystkim zdrowe dla Twojego dziecka - bo to właśnie to ostatnie - czyli zdrowie - jest najważniejsze w życiu każdego rodzica.

do góry
{nocache:f4d76023e425d97622eda5d8f5db65f0#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl