• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa wysyłka od 297 zł (kurier 24h)
  • 30 DNI NA ZWROT!

Kavka - producent nosidełek ergonomicznych Kavka - producent nosidełek ergonomicznych

Powszechność nosidełek rośnie coraz bardziej. Rodzice częściej stawiają na wygodę - tam nie gdzie nie da się wjechać ciężkim i nieporęcznym wózkiem, wejść możesz ze szkrabem w nosidełku. Nosidła to coś wyjątkowego. Poprzez bliskość jeszcze bardziej wzmacniają więź rodzic-dziecko, są komfortowe i wygodne. Rynek sprzętu do noszenia dzieci jest bardzo rozbudowany. Warto jednak zapoznać się z ofertą naszego polskiego przedsiębiorstwa, którego motorem napędowym jest pasja. Poznaj nosidełka Kavka!

Wyjątkowe nosidełka Kavka

Kavka to firma, która swoje nosidełka szyje w Łodzi, w mieście, w którym przemysł włókienniczy zakorzenił się wiele wiele lat temu. Tworzenie nosideł to sztuka, dlatego Kavka dokłada wszelkich starań, aby dostarczane przez nią produkty, były unikalne i wyjątkowe. Każdy detal jest przemyślany, nie ma miejsca na przypadkowość. Jak przystało na miasto z tradycjami, do produkcji nosidełek wykorzystuje się wyłącznie materiały najwyższej jakości - bawełnę żakardową. Kształt i wygląd nosidełek został opracowany przez specjalistów różnych dziedzin, dlatego produkty odznaczają się zarówno pięknem jak i bezpieczeństwem stojącym na bardzo wysokim poziomie. Nie musisz martwić się o dziecko, jego kręgosłup lub główka nie są narażone na niebezpieczeństwo!

[product id="1177, 1484, 1502, 1495"]

Wybierz swoje nosidełko Kavka

Do tej pory dostępne są trzy rodzaje nosidełek firmy Kavka: nosidełko regulowane Kavka multi-age, nosidełko ergonomiczne Kavka comfort oraz nosidełko profilowe Kavka light. Każde z nich przeznaczone jest dla dzieci w innym przedziale wagowym. Obojętnie, który model wybierzesz, możesz być spokojny o bezpieczeństwo i wygodę maluszka. Nosidełka dla dzieci Kavka to najwyższej jakości produkty powstające w Łodzi, kolebce polskiego przemysłu włókienniczego. Polska jakość Cię nie zawiedzie!

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl