• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Książka Metoda Montessori na cztery pory roku

Książka Metoda Montessori na cztery pory roku

Co w książce Metoda Montessori na cztery pory roku?

Wstęp książki Montessori na cztery pory roku zwiera informacje na temat Marii Montessori – twórczyni metody i zasad pedagogiki Montessori oraz opisuje, w jaki sposób należy korzystać z książeczki.

W dalszych częściach książki Montessori przedstawione są liczne propozycje zabaw i ćwiczeń, które pomogą poznać maluszkowi elementy i cechy poszczególnych pór roku. Każda zabawa została szczegółowo opisana – od jej celu, zalet, niezbędnych materiałów do jej przeprowadzenia po dokładną instrukcję i/lub sposób wykonania danego ćwiczenia.

Każda z części książki kończy się różnymi propozycjami na kolejne zabawy lub inne formy spędzenia czasu z maluszkiem, które jednocześnie będą edukować i wspierać jego rozwój.

Książeczka Metoda Montessori na cztery pory roku w sklepie Tulisie.pl

Książka „Metoda Montessori na cztery pory roku” to propozycja, która przypadnie do gustu wszystkim rodzicom. Dzięki licznym propozycjom na zabawy, ćwiczenia i różne aktywności każdy rodzic znajdzie odpowiedni pomysł na spędzenie czasu ze swoim dzieckiem. Co więcej, książka została napisana w sposób prosty, który pozwala na szybkie zorganizowanie niezbędnych przedmiotów oraz miejsca do zabawy. Jest to również pozycja, która pozwoli rodzicowi na zrozumienie głębszego sensu poszczególnych aktywności. „Metoda Montessori na cztery pory roku” oraz inne książki Montessori dostępne są w asortymencie sklepu Tulisie.pl!

strona tulisie.pl do góry
{nocache:e8b3c406a732e212e9b3037e5158c1c3#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl