• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 297 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 30 dni na darmowy zwrot

Kupuj w tulisie.pl i pomagaj dzieciakom! Kupuj w tulisie.pl i pomagaj dzieciakom!

Tulisiowe kupowanie to dzieciakom pomaganie

Czy wiesz, że kupując produkty w naszym Tulisowym sklepie, możesz przekazać część wydanej kwoty na cele dobroczynne, a tym samym przyczynić się do pomocy potrzebującym dzieciakom? Jak pomóc innym i przekazać 1% z zakupów w Tulisie.pl? Twoja pomoc nic Cię nie kosztuje! Wystarczy, że w koszyku zaznaczysz opcję: POMAGAM DZIECIOM - chcę przekazać 1% z mojego zamówienia.

Produkty dotrą do Ciebie bez dodatkowych kosztów, a Tulisie przekażą 1% kwoty z Twojego zamówienia na cele dobroczynne.

Komu przekazujemy 1% Twoich zakupów?

W każdym miesiącu pomagamy innej organizacji, tak aby uśmiech zagościł na twarzy jak największej ilości dzieciaków. Organizacje, którym przekazywane są zebrane przez nas fundusze, wybierane spośród tych, które za swoją najważniejszą misję obrały troskę i pomoc najmłodszym. Nie wszystkie dzieciaki dostąpiły takiego szczęścia, aby w pełni cieszyć się zdrowiem, miłością i bliskością rodziców.

Jak przekazujemy 1% Twoich zakupów?

Po każdym zakończonym miesiącu podliczamy kwoty, które udało nam się zebrać ze wszystkich zakupów, którymi chcielibyście się podzielić z innymi dzieciakami. Następnie zebraną sumę Tulisie.pl przekazują na konto organizacji dobroczynnej. Wartość zebranych i przekazanych pieniędzy możesz sprawdzić na specjalnej stronie:

tulisie.pl/komu-pomagamy

Jakie organizacje wspieramy?

Wybieramy organizacje, które związane są bezpośrednio lub pośrednio z pomocą dzieciakom.

Jeśli znasz instytucję, która uważasz, że potrzebuję naszej pomocy, napisz do nas na sklep@tulisie.pl, a w tytule wiadomości wpisz: Tulisie pomagają - propozycja organizacji. Listę organizacji, którym pomogliśmy do tej pory znajdziesz na stronie: tulisie.pl/komu-pomagamy

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl