LennyLamb

Zdrowie dziecka, jak i możliwie najwyższy komfort to najważniejsze aspekty, jakie są poruszane przy produkcji zarówno nosidełek, jak i chust LennyLamb. Wszystko to zawdzięczamy pewnej grupie rodziców, którzy wpadli na tak genialny pomysł, jakim jest marka LennyLamb. To właśnie dzięki nim, możesz być wdzięczny za wysoki komfort Twojego maluszka w nosidle - to dzięki temu, że pomysłodawcy również są rodzicami, najlepiej wiedzą o wszelkich potrzebach dzieci. Doświadczenie jakie zdobyli i zdobywają jest zdecydowanie niepodważalne!

Nosidełka Baby i Toddler

Nosidełka Baby i Toddler to największe przedsięwzięcie marki LennyLamb. Na całą ich produkcję składa się w 100% naturalna bawełna - która jest w pełni wolna od wszelkich chemicznych i niezdrowych substancji. Unikalny design nosidełek jest widoczny na pierwszy rzut oka, a wszystko dzięki materiałom jakie składają się na ich produkcję.

Nosidełka LennyLamb

Chusty kółkowe, tkane, elastyczne

W ofercie chust Lennylamb, do wyboru masz zarówno chusty kółkowe, tkane, jak i elastyczne. Wszystkie one - bez względu na rodzaj - cieszą się naprawdę ciekawymi motywami, jak i wzorami. Mając je na sobie zyskujesz pewność, że przyciągniesz wiele zaciekawionych spojrzeń.

Chusty do noszenia dzieci LennyLamb

Zarówno chusty, jak i nosidełka LennyLamb gwarantują wysoki komfort użytkowania. Wraz z nimi, zadbasz o niepowtarzalną więź, jaka łączy Cię z Twoim dzieckiem. Poczucie bliskości, będzie dla Was czymś wyjątkowym przez cały okres użytkowania. Pamiętaj, że to co będzie posiadało Twoje dziecko - zależy tylko i wyłącznie od Ciebie samej. Właśnie dlatego, pamiętaj żeby wybierać możliwie najlepsze opcje dla swojej małej pociechy!

  • Tula
  • LennyLamb
  • Little Frog
  • Studio Camphora
  • Poofi
  • HippyChick
do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl