• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 347 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na darmowy zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Meiya & Alvin - producent organicznych zabawek sensorycznych i gryzaków dla dzieci Meiya & Alvin - producent organicznych zabawek sensorycznych i gryzaków dla dzieci

Marka Meiya & Alvin powstawała w jednym celu – aby produkować dla maluszków wszystko, co ekologiczne i zdrowe. Misją firmy jest przede wszystkim dbanie o czyste powietrze, jak i wodę. To co naturalne i zrównoważone, jest najlepsze dla niemowląt, jak i dzieci w każdym wieku. Dzięki firmie Meiya & Alvin zyskasz, bądź pogłębisz szacunek do środowiska, który jest jednoznaczny z szacunkiem do planety. Dzięki takiemu rozwiązaniu wspólnie zadbamy o przyszłość pokoleń, a przede wszystkim o to, by się zdrowo i prawidłowo rozwijali!

Zabawki sensoryczne Meiya & Alvin

Zabawki sensoryczne Meiya & Alvin są możliwie najlepszą opcją dla Twojego dziecka. Otóż to właśnie dzięki zabawkom sensorycznym zadbasz w pełni o prawidłowy rozwój swojego maluszka. To dzięki nim zadbasz o zdolności manualne, motoryczne, jak i umysłowe swojego dziecka. Wszystkie są w pełni bezpieczne. Cechuje je przede wszystkim ponadczasowy design, który stanowczo odróżnia je od zwykłych zabawek! Wybierz już teraz zabawki sensoryczne Meiya & Alvin dla swojego szkraba!

[product id="1435, 1434"]

Co wyróżnia markę Meiya & Alvin?

Marka Meiya & Alvin posiada kilka charakterystycznych zalet. W przypadku produkcji, zabawki tej firmy tworzone są z naturalnej gumy. Jakiekolwiek materiałowe elementy są wykonane z naturalnej bawełny. Marka ta posiada certyfikaty poświadczające ich nietoksyczne, wolne od BPA elementy. Co więcej, wszystkie części farbowane są nietoksycznymi barwnikami, które są w pełni bezpieczne nawet dla noworodków!

Jeżeli szukasz więc eko zabawek, które prócz zdrowotnych aspektów będą również posiadały walory edukacyjne – postaw na markę Meiya & Alvin! Mając te zabawki w domu, zarówno Ty, jak i Twoje będziecie z pewnością w pełni zadowoleni.

Gryzaki dla dzieci Meiya & Alvin

Gryzaki dla dzieci Meiya & Alvin są w pełni organiczne, a przy tym w 100% wykonane z naturalnych materiałów. Oznacza to bowiem tyle, że możesz im w pełni zaufać w przypadku powierzenia ich do delikatnej buźki swojego maluszka. Wszystkie gryzaki dla dzieci Meiya & Alvin można myć w letniej wodzie, co wyjątkowo ułatwia utrzymanie ich w czystości. Gryzaki te cechuje przede wszystkim design, który z pewnością jest nietuzinkowy. Już teraz wybierz dla swojego maluszka odpowiedni gryzak Meiya & Alvin!

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium