• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na zwrot
do kasy suma: 0,00 zł
Filtruj produkty
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Zapewne wielu rodziców słyszało już o Montessori. Na Tulisie.pl oferujemy znakomite zabawki i pomoce Montessori, czym jednak różnią się one od innych zabawek dla dzieci? Metoda Montessori jest to swego rodzaju system, który wspomaga rozwój dziecka we wszystkich aspektach. Jest to metoda edukacji Montessori, dzięki której maluchy efektowniej się uczą, poznają nowe rzeczy i nabywają kolejne umiejętności. W trosce o prawidłowy rozwój maluchów postanowiliśmy wyjść z ofertą zabawek Montessori i pomocy, które na pewno zwrócą uwagę i przekonają do siebie każdego rodzica, dla którego wszechstronny rozwój malucha ma duże znaczenie. Znajdziesz u nas również książki Montessori.

Zadbaj o rozwój dziecka z Montessori!

Tulisie serdecznie polecają wszystkie zabawki Montessori oraz pomoce Montessori, które dostarczą mnóstwo zabawy i rozrywki dla dzieci, jednocześnie rozwijając ich umiejętności kreatywne, poznawcze oraz inne. Nie zastanawiaj się! Metoda Marii Montessori została sprawdzona i potwierdzona jako jedna z najlepszych metod rozwoju dzieci. Nauka metodą Montessori jest szybsza i daje o wiele lepsze efekty niż jakiekolwiek inne sposoby nauki dziecka. Jest to też przyjemny rozwój dla bobasów, ponieważ dzieci uczą się poprzez zabawę. Na Tulisie.pl znajdziesz wiele pomocy dydaktycznych Montessori dla dzieci, w tym m.in. akcesoria Montessori oraz cały szereg pomocy z różnych dziedzin. Przygotuj dziecko, by w późniejszych latach nauka przychodziła mu z łatwością i szybciej mogło poznawać otaczający nas świat. W tym celu bardzo przydatne są pomoce Montessori ze świata biologii, botaniki, zoologii oraz geografii Montessori. Pamiętaj również, że obecnie kluczem do funkcjonowania na świecie jest znajomość języków obcych. Z tego też powodu zachęcamy do zakupu edukacji językowej Montessori, zaznaczając przy tym, że im wcześniej bobas rozpocznie naukę języków tym szybciej wchłonie tę wiedzę. Nie zapominajmy również o królowej nauk! Matematyka Montessori to kolejna pozycja obowiązkowa podczas edukacji dziecka. Równie istotne jest przygotowanie dziecka do zwykłych codziennych czynności, z którymi spotka się na swojej drodze. Do tego bardzo pomocne okazuje się życie praktyczne Montessori. To wciąż nie koniec! Oprócz wspomnianych produktów oferujemy też cylindry Montessori, sensorykę Montessori oraz tablice Montessori, które na pewno również Cię zachwycą. Na koniec polecamy też coś, co może rozbudzić u Twojej pociechy zamiłowanie do muzyki i kto wie, może w przyszłości zostanie słynnym kompozytorem czy piosenkarzem? Sprawdź muzykę Montessori i zadbaj o rozwój brzdąca już dziś!

Montessori – najlepszy rozwój dziecka

Montessori stanowi najlepsze rozwiązanie dla prawidłowego rozwoju dziecka. Zaufaj najlepszym specjalistom i już dziś zadbaj o swojego maluszka z zabawkami i pomocami Montessori! Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji, a Twój brzdąc jeszcze Ci za nią podziękuje.

Rozwiń opis
  • Natychmiastowa wysyłka!
  • Natychmiastowa wysyłka!

 

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl