• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 347 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na darmowy zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Nagrody i wyróżnienia Isara Nagrody i wyróżnienia Isara

Nagrody i wyróżnienia marki Isara

Nagrody i wyróżnienia w konkursach to cenne trofea, które pokazują, że firma została doceniona przez ekspertów, a jej obecność na rynku nie jest przypadkowa. Nie inaczej jest z marką Isara, która zyskała uznanie ze strony rodziców i specjalistów noszenia. Prawdziwą jednak nagrodą są zadowoleni klienci, którzy sprawiają, że różnego rodzaju działania firmy Isara mają sens i napędzają jej rozwój. Nie ma lepszego wyróżnienia niż szczęśliwie i uśmiechnięte dzieci, które razem ze swoimi rodzicami używają nosidełek premium Isara.

Od wielu lat marka Isara bierze udział w licznych konkursach, w których to systematycznie zdobywa główne nagrody i wyróżnienia. A to oczywiście wszystko dzięki Wam - rodzicom, którzy zaufali produktom firmy Isara.

Najważniejsze wyróżnienia i nagrody nosideł premium

Marka Isara otrzymała wyróżnienia w wielu prestiżowych konkursach. Jednym z nich jest European Product Design Award 2017, w którym Isara została okrzyknięta mianem Złotego Zwycięzcy, a w 2018 oraz w 2019 roku Srebrnego Zwycięzcy. Jest to prestiżowa nagroda dla najbardziej utalentowanych projektantów czy zespołów projektowych, których misją jest ułatwienie codziennego życia wielu ludziom na świecie. A to wszystko za sprawą nosidełek ergonomicznych dla dzieci - niezwykle praktycznych rozwiązań zamkniętych w stylowej oprawie.

[product id="953, 1065, 1106, 1201"]

Isara zyskała również nagrodę Srebrnego Zwycięzcy w konkursie International Design Award 2017 w Kaliforni - jednego z największych na świecie międzynarodowych konkursów designerskich związanych ze wzornictwem i projektowaniem.

To jeszcze nie wszystko! W 2018 roku marka Isara wygrała również prestiżowy konkurs Parent & Baby Award, który wyróżnia w branży parentingowej najlepsze, ekscytujące produkty ze względu na swoją użyteczność. Zadaniem magazynu LUX Life, twórcy owego konkursu, jest zapewnienie czytelnikom uczciwego i kompleksowego spojrzenia na to, co najlepsze w branży. Więź między rodzicem a dzieckiem jest wyjątkowa i najlepsza, jaką możemy stworzyć. Stąd też zaistniała potrzeba ciągłego poszukiwania i doskonalenia produktów i rozwiązań, które ułatwiają opiekę i pielęgnowanie bobasów na całym świecie. Marka Isara ze swoimi produktami premium znalazła się na samym szczycie!

[product id="1213, 1210, 862, 950"]

Mówiąc o nagrodach nie sposób nie wspomnieć o plebiscycie NAPPA Awards, którego w 2019 roku również zwycięzcą była marka Isara. Konkurs skupia się w dużej mierze na rodzinach, a jego misja jest prosta - znaleźć i zaprezentować najlepsze produkty dla dzieci na świecie! Recenzje NAPPA są publikowane w wielu znanych magazynach dla rodziców na całym świecie, docierając tym samym do setek tysięcy mam!

Jak sama widzisz - marka Isara jest doceniana w wielu konkursach i plebiscytach na całym świecie. Nic dziwnego, ich produkty to doskonałe nosidełka premium i akcesoria dla dzieci, które pomagają w prawidłowym rozwoju maluszków. Sprawdź ofertę już dziś i wyposaż się w docenianie na całym świecie produkty od Isary!

Prestiżowe certyfikaty zdobyte przez nosidełka premium firmy Isara

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium