• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 347 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na darmowy zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Nosidełka ISARA - konkurencja dla nosidełek TULA?

Nosidełka ISARA - konkurencja dla nosidełek TULA?

Nosidełka do noszenia dzieci marki ISARA produkowane są już od 2012 roku - jednak dopiero teraz zyskują swoją rzeszę fanów w Polsce. Nosidełka te posiadają w pełni regulowany panel. W ramach ciekawostki, to właśnie ISARA była jedną z pierwszy marek, która wymyśliła regulowany panel. Czy są zatem zagrożeniem dla lidera nosidełek, jakim jest TULA? Moim skromnym zdaniem, pod wieloma względami - Tula ma się czego obawiać.

Spis treści:

Specyfikacja modeli nosideł ISARA
Materiał nosideł ISARA jest wyjątkowy!
Nosidła ISARA- przeznaczenie

Nosidełka dla dzieci ISARA, zupełnie jak i Tula posiadają wiele wzorów i kolorów. Pod tym kątem z pewnością mogą ze sobą rywalizować. Jest jednak jeden spory plus, który zdecydowanie przemawia za praktycznością nosidełek ISARA -  posiadają odpinane szelki w miejscu przyczepu ich do panelu nosidełka - czego zdecydowanie brakuje w modelach Tuli.

Nosidełka ISARA

Specyfikacja modeli nosideł ISARA

W przypadku nosidełek ISARA, wyróżniamy tradycyjne modele Baby, oraz Toddler - które rosną wraz z dzieckiem. Oznacza to bowiem regulowany panel w obu modelach tych nosidełek, a nie jak w przypadku Tuli, regulowany panel jedynie w modelu Free-to-Grow. Jak widać, jest to kolejne pole nad którym nosidełka ISARA wyprzedzają nosidełka Tula. Porównanie rozmiarów nosideł Isara, a Tula są dokładnie przedstawione w tabeli poniżej. Na pierwszy rzut oka można jednak zauważyć, znaczące różnice między rozmiarami nosideł konkretnych modeli! 

Rozmiary nosideł

Materiał nosideł ISARA jest wyjątkowy!

Najpewniej zastanawiasz się dlaczego? Otóż ISARA w swojej ofercie, prócz tradycyjnych nosidełek stworzonych z bawełny oferuje również wyjątkowe nosidełka, bo szyte z chust. W ofercie nosideł z materiału chust można wyróżnić splot prosty, jak i splot skośno krzyżowy. Oryginalne ich nazwy to Full wrap conversions - czyli te szyte w całości z materiału chustowego, jak i Half wrap Conversions, które z materiału chustowego posiadają jedynie panel nosidła. Takie rozwiązanie z pewnością pozwoli na wygodniejsze ułożenie dziecka w nosidle, dlatego że materiał chustowy będzie wyjątkowo miękki. 

Nosidełko ISARA

Nosidła ISARA- przeznaczenie

Sam producent sugeruje, że nosidła ISARA rosną wraz dzieckiem - wszystko dzięki możliwości regulacji panelu. Co istotne, rozmiar Baby tradycyjnie przeznaczony jest dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć - podobne założenie można zauważyć w nosidełkach Tula Free-to-Grow. W przypadku modelu Toddler, to jest to świetna alternatywa do innych Toddlerów dostępnych na rynku - gdyż Toddlery ISARA są jak gdyby ich pewnym wyśrodkowaniem! (Patrz tabela rozmiarów nosideł powyżej). [product id="1935, 1942, 1210, 1941"] Nosidełka dla dzieci ISARA Toddler przeznaczone są dla dzieci do wagi 20 kilogramów!

Warto podkreślić, iż nosidełka ISARA posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, potwierdzające ich jakość, jak i ergonomię. Wszelkie materiały jakie są wykorzystywane do ich produkcji posiadają specjalny certyfikat GOTS - co istotne, ich produkcja odbywa się w pełni na terenie UE! Decydując się na nosidełka ISARA zyskujesz dawkę bezpieczeństwa, jakości, jak i sporej wygody dla swojego maluszka.

Ostatnią kwestią jaką warto poruszyć, w przypadku porównaniu nosideł ISARA, jak i TULA jest ich cena. Dla przykładu, zobacz porównanie cen nosideł poniżej! (ceny nosideł ISARA są cenami nosideł z materiału tradycyjnego tj. bawełny. Ceny z materiału chustowego są inne).

Ceny nosideł

Jak widzisz powyżej, cena nosidełek do noszenia dzieci ISARA jest nieznacznie wyższa od cen nosidełek TULA. Trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych zaletach, którymi Isara wyprzedza Tulę i stąd też najpewniej odrobinę wyższe ceny. Wraz z nosidełkami Isara od początku możesz sama regulować panel nosidła - masz tutaj pełna swobodę, a nie jedynie 3-stopniową regulację nosidełka jak w przypadku Tuli Free-to-Grow. Co okaże się dla Ciebie lepszym rozwiązaniem? Na to pytanie niestety możesz odpowiedzieć jedynie Ty sama, dokładnie analizując za i przeciw obu marek nosideł! :)

Isara nieprzerwanie dostarcza rodzicom wyjątkowego sprzętu do noszenia pociech. Niedawno na rynku pojawiło się nowe niepowtarzalne nosidła, sygnowane logiem rumuńskiej firmy - Nosidełka Isara The ONE. Dzięki swobodnej regulacji, rodzic może idealnie dopasować sprzęt do siebie i maluszka. W nosidle The ONE bezproblemowo przejdziesz etapy: od noworodka do berbecia w wieku przedszkolnym. Wielkim atutem, jak zawsze w przypadku Isary, jest przepiękne i wzorzyste wykonanie każdego nosidła.

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór Nosidełek Isara.

 
 
strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium