• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na zwrot
  • INWENTARYZACYJNA PRZERWA W DZIAŁANIU SKLEPU DO 31.03.2024!
do kasy suma: 0,00 zł

Nosidełka dla dzieci, chusty dla niemowląt

Poradnik noszenia dzieci od tulisie.pl

Rowerki biegowe dla dzieci. Ranking 2023

Rowerki biegowe dla dzieci. Ranking 2023

Klasyczne spacerki nie do końca podobają się Twojemu szkrabowi? Twój maluszek woli zostawać w domu, a wyciągniecie go na podwórko stanowi niemałe wyzwanie? A może zwyczajnie chcesz urozmaicić swojemu dziecku chwile spędzane na świeżym powietrzu? We wszystkich tych sytuacjach doskonale sprawdzi się rowerek biegowy. Jest to produkt, który zapewni dziecku ogrom frajdy i zabawy, a Tobie ułatwi zachęcanie maluszka do aktywności fizycznej. Pozostaje jedynie kwestia tego jaki rowerek biegowy wybrać? Z pomocą przychodzi nasz ranking rowerków biegowych, w którym przedstawimy naszym zdaniem – najlepsze rowerki biegowe!

Porównanie smoczków BIBS. Ranking 2022

Porównanie smoczków BIBS. Ranking 2023

Smoczek to nieodłączny atrybut każdego maluszka. Najczęściej będzie towarzyszył on Twojemu berbeciowi przez kilka pierwszych lat. Problemem jednak często jest wybór najlepszego smoczka dla dzieci i niemowląt. W naszej opinii jednymi z najlepszych są smoczki BIBS, czyli cenionej duńskiej firmy, która od wielu już lat dostarcza na rynek produkty dla maluchów. Sprawdź więc nasze porównianie smoczków BIBS i wybierz odpowiedni produkt dla swojego maleństwa!

Prezent na roczek – TOP 5 prezentów na pierwsze urodziny

Prezent na roczek – TOP 5 prezentów na pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny to bardzo ważne, magiczne święto dla rodziców, samego bobaska oraz najbliższej rodziny. Dlatego należy je odpowiednio uczcić – przygotować zabawę, coś pysznego do jedzenia, a także kupić prezent na roczek. Ten ostatni element często okazuje się nie lada wyzwaniem. Wiele osób głowi się nad tym co kupić dziecku na roczek oraz jaki prezent na roczek dla chłopczyka i dziewczynki wybrać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym poniższym artykule!

Porównanie łóżeczek dla niemowląt. Ranking 2022

Porównanie łóżeczek dla niemowląt. Ranking 2023

Łóżeczka dziecięce to bez wątpienia jeden z podstawowych elementów, w które muszą wyposażyć się przyszli rodzice. W końcu odpowiedni sen dziecka jest kluczowy w kontekście jego rozwoju. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy nasz ranking łóżeczek, w którym znajdziesz zestawienie najlepszych łóżeczek dla niemowląt, co pozwoli Ci na wybranie odpowiedniego produktu dla swojego brzdąca. Sprawdź nasz ranking łóżeczek niemowlęcych 2023 już teraz!

Porównanie wózków dziecięcych. Ranking 2022

Porównanie wózków dziecięcych. Ranking 2023

Wózek dziecięcy to jeden z podstawowych atrybutów każdego maluszka. Praktycznie każdy szkrab uwielbia być wożonym w wózeczku, co ułatwia jego zasypianie i sprawia, że każdy spacerek jest fantastycznym przeżyciem. Aby jednak Twój berbeć, a także Ty sama mogli cieszyć się udanym spacerem, ważne jest, aby wyposażyć w odpowiedni wózek. Ten powinien być komfortowy, wygodny, łatwo się prowadzić i posiadać niezbędne funkcje, które zagwarantują bezpieczeństwo. Pozostaje jednak kwestia tego jaki wózek wybrać i skąd wiedzieć, który produkt jest dobrym wyborem? Z pomocą przychodzi nasz ranking wózków dziecięcych 2023

Prezent na pępkowe i baby shower – co kupić?

Prezent na pępkowe i baby shower – co kupić?

Pępkowe i baby shower to dwie imprezy, które urządzają przyszli rodzice. Pierwsza z nich, czyli pępkowe to nasz rodzima, tradycyjna impreza, która zazwyczaj odbywa się wyłącznie w męskim gronie, już po narodzinach malucha. Jest to okazja, aby uczcić narodziny dziecka i wznieść toast za jego zdrowie i szczęśliwą przyszłość. Z kolei baby shower to wydarzenie, które zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność na przestrzeni ostatnich lat. Jest to niejako alternatywa dla „naszego” pępkowego, w której uczestniczą głównie mama i jej przyjaciółki. Różnica polega jeszcze na tym, że pępkowe urządza się po narodzinach dziecka, a baby shower, gdy mamusia jest jeszcze w ciąży. 

Porównanie nosidełek ergonomicznych. Ranking 2019

Porównanie nosidełek ergonomicznych. Ranking 2023

Przygotowany przez Tulisia ranking najlepszych nosidełek 2023 stworzony został w formie tabeli, aby wszystkie istotne parametry znajdowały się w jednym miejscu - bez konieczności długiego szukania. Stworzył rozbudowane porównanie modeli nosidełek takich producentów Tula, Isara, LennyLamb, Zaffiro, czy Fidella, które będzie stale poszerzane o kolejnych. Zapraszamy do porównania i wybrania idealnego nosidełka!

Porównanie chust do noszenia. Ranking 2020

Porównanie chust do noszenia. Ranking 2023

Przygotowany przez Tulisia ranking najlepszych chust do noszenia 2023 stworzony został w formie tabeli, aby wszystkie istotne parametry znajdowały się w jednym miejscu - bez konieczności długiego szukania. Stworzył rozbudowane porównanie modeli chust takich producentów Tula, Isara, LennyLamb, Zaffiro, czy Babylonia, które będzie stale poszerzane o kolejnych. Zapraszamy do porównania i wybrania idealnej chusty do noszenia dzieci!

Porównanie kocyków dla niemowląt. Ranking 2022

Porównanie kocyków dla niemowląt. Ranking 2023

Zapewnienie maluszkowi komfortu i wygody to coś, na czym zależy każdemu rodzicowi. Bobas powinien mieć zapewnione ciepło i wygodne podłoże podczas snu, zabawy, spacerku oraz w każdej innej sytuacji. Pomocne w tych sytuacjach są kocyki niemowlęce.

Porównanie mufek do wózka. Ranking 2022

Porównanie mufek do wózka. Ranking 2023

Z czym kojarzą Ci się spacery z dzieckiem? Na pewno od razu pomyślałaś o świetnie spędzonym wolnym czasie, odpoczynku, radości i uśmiechu. Teraz pomyśl o spacerkach z wózkiem w zimie.

Porównanie otulaczy do fotelika. Ranking 2022

Porównanie otulaczy do fotelika. Ranking 2023

Otulacze do fotelika to znakomite produkty, które pomogą otulić i zadbać o komfort, ciepło i bezpieczeństwo maluszka. Szczególnie warto wyposażyć się w otulacz na zimę, kiedy temperatura za oknem zaczyna spadać. Wówczas należy szczególnie chronić swoją pociechę, czy to podczas spaceru, czy nawet przejścia z samochodu do domu.

Porównanie śpiworków do wózka. Ranking 2022

Porównanie śpiworków do wózka. Ranking 2023

Spacerki z dzieckiem to bardzo dobra forma spędzania czasu. Każda mamusia uwielbia wyruszać na przygody ze swoją pociechą, nawet wtedy, gdy za oknem niekoniecznie dopisuje pogoda. W takich sytuacjach należy jednak odpowiednio zadbać o komfort, ciepło i bezpieczeństwo maleństwa.

Otulacze, śpiworki oraz mufki Makaszka i Zaffiro

Otulacze, śpiworki oraz mufki Makaszka i Zaffiro

Spacerki to coś, co uwielbiają zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Wspólne odkrywanie kolejnych terenów, oglądanie natury czy zabawa na świeżym powietrzu to świetna forma spędzania wolnego czasu. Wiadomym jest, że najbardziej doceniamy spacerki, kiedy za oknem panuje piękna i słoneczna pogoda, a temperatura wynosi przynajmniej kilkanaście stopni na plusie. Niemniej, spacery z dzieckiem mogą być doskonałą opcją w chłodniejsze dni. Ważne przy tym jest jednak, aby odpowiednio się do nich przygotować! Z pomocą przychodzą producenci Zaffiro i Makaszka, którzy stworzyli doskonałe artykuły dla dzieci i rodziców, które ochronią Was przed chłodem w jesienne, zimowe czy wczesno wiosenne dni.

Cylindry Montessori – nauka i zabawa w jednym

Cylindry Montessori – nauka i zabawa w jednym

Cylindry Montessori, zwane również blokami cylindrycznymi czy cylindrami do osadzania to zestaw bloków z nawierconymi otworami o różnych wielkościach i położeniu z walcami, które pasują do przypisanych otworków. Jest to wyjątkowy produkt, którego efekty zafascynowały nawet Marię Montessori. Dzieci, które miały okazję pracować z cylindrami ogromnie angażują się z zabawę i w pełni skupiają się na dopasowaniu walca do odpowiedniego otworu.

Książka Metoda Montessori na cztery pory roku

Książka Metoda Montessori na cztery pory roku

Metoda Montessori na cztery pory roku” autorstwa Brigitte Ekert to jedna z książek Montessori, które pomagają rodzicom w wprowadzeniu zasad pedagogiki Montessori do codziennego życia. Omawiania książeczka Montessori, jak sam tytuł wskazuje, została podzielona na cztery części. Każda z nich odpowiada jednej z pór roku i przedstawia ćwiczenia oraz zabawy nawiązujące do przyrody czy świąt, które odpowiadają wybranej porze roku. Każda z pór roku w książce ma przypisany wybrany kolor, dzięki czemu można w szybki i łatwy sposób odnaleźć preferowany rozdział.

Naucz dziecko życia z pomocami Montessori

Naucz dziecko życia z pomocami Montessori

Nie ma w intelekcie nic, co wcześniej nie zaistniało w zmysłach”. To słowa Marii Montessori, włoskiej lekarki i twórczyni Metody Montessori, czyli systemu wychowania dzieci, zgodnie z którym najefektywniejszy jest swobodny rozwój dziecka. Maria Montessori prowadziła badania i szukała najlepszych sposobów edukacji najmłodszych. Na podstawie obserwacji zauważyła, że podczas pierwszych lat życia dziecko poznaje otaczający je świat poprzez zmysły – dotyk, węch, zapach, smak. Z tego względu tak duże znaczenie ma bliskość i dotyk matki. Z upływem kolejnych miesięcy i lat, dzieci coraz lepiej odkrywają swoje zmysły, chętnie przyglądają się przedmiotom wokół siebie, chwytają je, wąchają i próbują jak te smakują.

Pokaż dziecku świat z Geografią Montessori

Pokaż dziecku świat z Geografią Montessori

Jak mawiała Maria Montessori – „Jeśli dziecko potrafi sobie wyobrazić wróżkę i jej krainę, nie będzie mu trudno wyobrazić sobie Amerykę…”. Te słowa świetnie oddają potęgę wyobraźni i możliwości dzieci do poznawania świata. Sprawę z tego doskonale zdawała sobie Maria Montessori, dla której nauka przyrody, w tym zwłaszcza geografii była niezwykle fascynująca. Po chwili namysłu – nie można odmówić jej racji. W końcu każdy bobas z ogromnym zaciekawieniem wsłuchuje się w historie o powstaniu świata, olbrzymich dinozaurach, prehistorycznych i współczesnych zwierzętach i odległych krainach. Wszystkie te oraz inne informacje o świecie są chętnie przyswajane przez maluchy. Dlatego też Geografia Montessori zajmuje bardzo ważne miejsce pośród wszystkich pomocy Montessori.

Pomoce sensoryczne Montessori – wszechstronny rozwój dziecka

Pomoce sensoryczne Montessori – wszechstronny rozwój dziecka

Rozwój sensoryczny dziecka to jedna z najważniejszych rzeczy, o które powinien zadbać każdy rodzic. Rozwój sensoryczny to nic innego, jak rozwój wszystkich zmysłów – wzorku, słuchu, dźwięku czy dotyku. Dziecko naturalnie uczy się rozpoznawać bodźce, jednak warto wspomóc edukacje swojej pociechy, wykorzystując do tego pomoce i zabawki sensoryczne Montessori. Są to przedmioty stworzone zgodnie z zasadami metody Montessori, czyli jednego z najefektywniejszych systemów wychowawczych. Poniżej przedstawione zostaną różne zabawki sensoryczne oraz pomoce Sensoryka Montessori.

Jakie nosidło turystyczne wybrać?

Jakie nosidło turystyczne wybrać?

Przed narodzinami swojego malucha uwielbialiście górskie wędrówki, podróże i wspinaczki? Część osób może uważać, że wraz z przyjściem na świat dziecka trzeba zrezygnować ze swoich pasji i odłożyć wyprawy w góry na inny czas. Naszym zdaniem jednak wyprawy w góry są możliwe również z dzieckiem! Należy się jednak do tego odpowiednio przygotować. W poniższym wpisie przybliżymy Wam doskonałe rozwiązanie na wspólne górskie wyprawy wraz z maluchem, jakim jest nosidełko turystyczne!

Pierwsze zabawki dla dzieci i niemowląt

Pierwsze zabawki dla dzieci i niemowląt

Oprócz mobili, które można obserwować, (lecz lepiej ich nie ruszać, bo delikatne), dziecko będzie zainteresowane takimi zabawkami, które można chwycić w dłoń, a te wydają dźwięki, mają niecodzienny kształt, mają piękne i barwne kolory. Pierwsza zabawka dla dziecka powinna być stworzona z bezpiecznych, a co za tym idzie – naturalnych materiałów. Najlepszym wyborem na pierwsze zabawki będą zabawki z drewna czy tkaniny.

strona tulisie.pl do góry
{nocache:82825a77e4d5dd85c79dc0f3437522db#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl