• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 347 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na darmowy zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Nosidełka dla dzieci, chusty dla niemowląt

Poradnik noszenia dzieci od tulisie.pl

Porównanie nosidełek ergonomicznych. Ranking 2019

Porównanie nosidełek ergonomicznych. Ranking 2022

Przygotowany przez Tulisia ranking najlepszych nosidełek 2022 stworzony został w formie tabeli, aby wszystkie istotne parametry znajdowały się w jednym miejscu - bez konieczności długiego szukania. Stworzył rozbudowane porównanie modeli nosidełek takich producentów Tula, Isara, LennyLamb, Zaffiro, czy Fidella, które będzie stale poszerzane o kolejnych. Zapraszamy do porównania i wybrania idealnego nosidełka!

Porównanie chust do noszenia. Ranking 2020

Porównanie chust do noszenia. Ranking 2022

Przygotowany przez Tulisia ranking najlepszych chust do noszenia 2022 stworzony został w formie tabeli, aby wszystkie istotne parametry znajdowały się w jednym miejscu - bez konieczności długiego szukania. Stworzył rozbudowane porównanie modeli chust takich producentów Tula, Isara, LennyLamb, Zaffiro, czy Babylonia, które będzie stale poszerzane o kolejnych. Zapraszamy do porównania i wybrania idealnej chusty do noszenia dzieci!

Porównanie kocyków dla niemowląt. Ranking 2022

Porównanie kocyków dla niemowląt. Ranking 2022

Zapewnienie maluszkowi komfortu i wygody to coś, na czym zależy każdemu rodzicowi. Bobas powinien mieć zapewnione ciepło i wygodne podłoże podczas snu, zabawy, spacerku oraz w każdej innej sytuacji. Pomocne w tych sytuacjach są kocyki niemowlęce.

Porównanie mufek do wózka. Ranking 2022

Porównanie mufek do wózka. Ranking 2022

Z czym kojarzą Ci się spacery z dzieckiem? Na pewno od razu pomyślałaś o świetnie spędzonym wolnym czasie, odpoczynku, radości i uśmiechu. Teraz pomyśl o spacerkach z wózkiem w zimie.

Porównanie otulaczy do fotelika. Ranking 2022

Porównanie otulaczy do fotelika. Ranking 2022

Otulacze do fotelika to znakomite produkty, które pomogą otulić i zadbać o komfort, ciepło i bezpieczeństwo maluszka. Szczególnie warto wyposażyć się w otulacz na zimę, kiedy temperatura za oknem zaczyna spadać. Wówczas należy szczególnie chronić swoją pociechę, czy to podczas spaceru, czy nawet przejścia z samochodu do domu.

Porównanie śpiworków do wózka. Ranking 2022

Porównanie śpiworków do wózka. Ranking 2022

Spacerki z dzieckiem to bardzo dobra forma spędzania czasu. Każda mamusia uwielbia wyruszać na przygody ze swoją pociechą, nawet wtedy, gdy za oknem niekoniecznie dopisuje pogoda. W takich sytuacjach należy jednak odpowiednio zadbać o komfort, ciepło i bezpieczeństwo maleństwa.

Otulacze, śpiworki oraz mufki Makaszka i Zaffiro

Otulacze, śpiworki oraz mufki Makaszka i Zaffiro

Spacerki to coś, co uwielbiają zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Wspólne odkrywanie kolejnych terenów, oglądanie natury czy zabawa na świeżym powietrzu to świetna forma spędzania wolnego czasu. Wiadomym jest, że najbardziej doceniamy spacerki, kiedy za oknem panuje piękna i słoneczna pogoda, a temperatura wynosi przynajmniej kilkanaście stopni na plusie. Niemniej, spacery z dzieckiem mogą być doskonałą opcją w chłodniejsze dni. Ważne przy tym jest jednak, aby odpowiednio się do nich przygotować! Z pomocą przychodzą producenci Zaffiro i Makaszka, którzy stworzyli doskonałe artykuły dla dzieci i rodziców, które ochronią Was przed chłodem w jesienne, zimowe czy wczesno wiosenne dni.

Cylindry Montessori – nauka i zabawa w jednym

Cylindry Montessori – nauka i zabawa w jednym

Cylindry Montessori, zwane również blokami cylindrycznymi czy cylindrami do osadzania to zestaw bloków z nawierconymi otworami o różnych wielkościach i położeniu z walcami, które pasują do przypisanych otworków. Jest to wyjątkowy produkt, którego efekty zafascynowały nawet Marię Montessori. Dzieci, które miały okazję pracować z cylindrami ogromnie angażują się z zabawę i w pełni skupiają się na dopasowaniu walca do odpowiedniego otworu.

Książka Metoda Montessori na cztery pory roku

Książka Metoda Montessori na cztery pory roku

Metoda Montessori na cztery pory roku” autorstwa Brigitte Ekert to jedna z książek Montessori, które pomagają rodzicom w wprowadzeniu zasad pedagogiki Montessori do codziennego życia. Omawiania książeczka Montessori, jak sam tytuł wskazuje, została podzielona na cztery części. Każda z nich odpowiada jednej z pór roku i przedstawia ćwiczenia oraz zabawy nawiązujące do przyrody czy świąt, które odpowiadają wybranej porze roku. Każda z pór roku w książce ma przypisany wybrany kolor, dzięki czemu można w szybki i łatwy sposób odnaleźć preferowany rozdział.

Naucz dziecko życia z pomocami Montessori

Naucz dziecko życia z pomocami Montessori

Nie ma w intelekcie nic, co wcześniej nie zaistniało w zmysłach”. To słowa Marii Montessori, włoskiej lekarki i twórczyni Metody Montessori, czyli systemu wychowania dzieci, zgodnie z którym najefektywniejszy jest swobodny rozwój dziecka. Maria Montessori prowadziła badania i szukała najlepszych sposobów edukacji najmłodszych. Na podstawie obserwacji zauważyła, że podczas pierwszych lat życia dziecko poznaje otaczający je świat poprzez zmysły – dotyk, węch, zapach, smak. Z tego względu tak duże znaczenie ma bliskość i dotyk matki. Z upływem kolejnych miesięcy i lat, dzieci coraz lepiej odkrywają swoje zmysły, chętnie przyglądają się przedmiotom wokół siebie, chwytają je, wąchają i próbują jak te smakują.

Pokaż dziecku świat z Geografią Montessori

Pokaż dziecku świat z Geografią Montessori

Jak mawiała Maria Montessori – „Jeśli dziecko potrafi sobie wyobrazić wróżkę i jej krainę, nie będzie mu trudno wyobrazić sobie Amerykę…”. Te słowa świetnie oddają potęgę wyobraźni i możliwości dzieci do poznawania świata. Sprawę z tego doskonale zdawała sobie Maria Montessori, dla której nauka przyrody, w tym zwłaszcza geografii była niezwykle fascynująca. Po chwili namysłu – nie można odmówić jej racji. W końcu każdy bobas z ogromnym zaciekawieniem wsłuchuje się w historie o powstaniu świata, olbrzymich dinozaurach, prehistorycznych i współczesnych zwierzętach i odległych krainach. Wszystkie te oraz inne informacje o świecie są chętnie przyswajane przez maluchy. Dlatego też Geografia Montessori zajmuje bardzo ważne miejsce pośród wszystkich pomocy Montessori.

Pomoce sensoryczne Montessori – wszechstronny rozwój dziecka

Pomoce sensoryczne Montessori – wszechstronny rozwój dziecka

Rozwój sensoryczny dziecka to jedna z najważniejszych rzeczy, o które powinien zadbać każdy rodzic. Rozwój sensoryczny to nic innego, jak rozwój wszystkich zmysłów – wzorku, słuchu, dźwięku czy dotyku. Dziecko naturalnie uczy się rozpoznawać bodźce, jednak warto wspomóc edukacje swojej pociechy, wykorzystując do tego pomoce i zabawki sensoryczne Montessori. Są to przedmioty stworzone zgodnie z zasadami metody Montessori, czyli jednego z najefektywniejszych systemów wychowawczych. Poniżej przedstawione zostaną różne zabawki sensoryczne oraz pomoce Sensoryka Montessori.

Jakie nosidło turystyczne wybrać?

Jakie nosidło turystyczne wybrać?

Przed narodzinami swojego malucha uwielbialiście górskie wędrówki, podróże i wspinaczki? Część osób może uważać, że wraz z przyjściem na świat dziecka trzeba zrezygnować ze swoich pasji i odłożyć wyprawy w góry na inny czas. Naszym zdaniem jednak wyprawy w góry są możliwe również z dzieckiem! Należy się jednak do tego odpowiednio przygotować. W poniższym wpisie przybliżymy Wam doskonałe rozwiązanie na wspólne górskie wyprawy wraz z maluchem, jakim jest nosidełko turystyczne!

Pierwsze zabawki dla dzieci i niemowląt

Pierwsze zabawki dla dzieci i niemowląt

Oprócz mobili, które można obserwować, (lecz lepiej ich nie ruszać, bo delikatne), dziecko będzie zainteresowane takimi zabawkami, które można chwycić w dłoń, a te wydają dźwięki, mają niecodzienny kształt, mają piękne i barwne kolory. Pierwsza zabawka dla dziecka powinna być stworzona z bezpiecznych, a co za tym idzie – naturalnych materiałów. Najlepszym wyborem na pierwsze zabawki będą zabawki z drewna czy tkaniny.

Montessori dla niemowląt i dzieci

Montessori dla niemowląt i dzieci

Przeglądając różne grupy tematyczne, często widuję zapytania, jakie zabawki i pomoce Montessori dla malucha są najlepsze. W książkach Marii Montessori nie ma zbyt wiele o pomocach poniżej 3 roku życia, a jej pogląd na temat tego okresu świetnie oddaje stwierdzenie „cała tajemnica leży w dwóch słowach: mleko i miłość”.

Czym jest edukacja Montessori?

Czym jest edukacja Montessori?

Montessori, jako metoda i system wychowawczy powstał z ramienia włoskiej lekarki Marii Montessori. Poglądy Montessori zostały zainspirowane głębokim szacunkiem dla wszystkich aspektów życia i tworzenia.

Jak ubrać dziecko do nosidła?

Jak ubrać dziecko do nosidła?

Noszenie dziecka w nosidle to coraz częstszy sposób na noszenie maluszków wśród rodziców. Często jednak pojawia się pytanie dotyczące tego jak ubrać dziecko do nosidła żeby nie było mu zbyt zimno, gorąco, a przy tym komfortowo i wygodnie. W odpowiedzi na te kwestię Tulisie stworzyły ten wpis, który pomoże Ci w ubraniu bobasa do nosidła.

Jak zacząć nosić w nosidle?

Jak zacząć nosić w nosidle?

Dowiedziałaś się o produkcie jakim są nosidełka dla dzieci i niemowląt? Chciałabyś sama rozpocząć noszenie dziecka w nosidle, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Jesteś w najlepszym możliwym miejscu! Pomożemy Ci i podpowiemy od kiedy używać nosidełka dla dziecka oraz w jaki sposób prawidłowo nosić w nosidle.

Jak dobrać nosidełko do dziecka?

Jak dobrać nosidełko do dziecka?

W jaki sposób należy dobierać nosidełko dla dziecka żeby spełniało ono swoje zadania w sposób odpowiedni? Na co zwracać uwagę i czym  się kierować podczas wyboru najlepszego nosidła? Tulisie bardzo chętnie pomogą Ci w tej kwestii i doradzą jakie nosidła dziecięce będą najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego szkraba.

Czy mężczyźni mogą nosić dziecko w nosidle?

Czy mężczyźni mogą nosić dziecko w nosidle?

Nosidełko dla dzieci i niemowląt to rozwiązanie, z którego mogą korzystać wyłącznie kobiety, czy może nadaje się ono również dla mężczyzn? Czy nosidła są dostosowane także do tatusiów? Tulisie odpowiedzą Ci na to pytanie, a także pomogą w wyborze najlepszego nosidełka dla Twojego brzdąca!

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl