• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 347 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na darmowy zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Płaczące dziecko w chuście lub nosidełku

Płaczące dziecko w chuście lub nosidełku

Płaczące dziecko w chuście lub nosidełku

Rodzice coraz częściej decydują się na zakup chust do noszenia lub nosidełek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których maluszki nie do końca dobrze czują się podczas noszenia ich w chuście lub nosidełku dla dziecka. Wówczas pojawia się płacz, niepokój i wiercenie się bobaska. Jak temu zaradzić i sprawić, by maleństwo pokochało nowy sposób noszenia? Sposobów na rozwiązanie tej sytuacji może być wiele, a wszystko zależy od tego w czym konkretnie tkwi problem. Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się dlaczego Twoje dziecko płacze w chuście lub nosidełku i jak nosić niemowlę w chuście i nosidle.

[product id="769, 944, 2281, 2298"]

Powody płaczu dziecka w chuście lub nosidle

Powodów może być wiele. Jednym z najczęściej występujących powodów, dla których dziecko płacze w chuście to jej nieprawidłowe wiązanie. Jak wiadomo pierwsze chwile z chustą do noszenia bywają stresujące dla młodej mamy, ponieważ nie posiada ona jeszcze w prawy w jej wiązaniu. Kiedy chusta jest zbyt lekko związana/ źle dopasowany rodzaj wiązania/  wtedy dziecko nie posiada optymalnej pozycji co  wpływa na komfort i wygodę dziecka.  W tym celu należy zapoznać się dokładnie z instrukcjami oraz wskazówkami odnośnie tego jak zakładać chustę do noszenia dziecka . Instrukcje z pewnością pomogą Ci w opanowaniu sprawnego zakładania chusty do noszenia. Polecamy również zapoznanie się ze sposobami zakładania nosidełek. Kiedy nauczysz się już prawidłowego zakładania sprzętu do noszenia pamiętaj, by zadbać o niemowlaka nie tylko podczas noszenia, ale także podczas samego zakładania chusty czy nosidła. Zabawiaj brzdąca, kołysz się na boki i nie okazuj swojego stresu lub frustracji spowodowanej tym, że nie wychodzi Ci zakładanie produktu. Dziecko zawsze wyczuje niepokój rodzicai i wtedy samo zaczyna czuć się niepewnie. Innym powodem, dla którego berbeć może płakać w chuście czy nosidełku jest nieodpowiednia temperatura. Kiedy maluszkowi będzie zbyt gorąco lub zbyt zimno wówczas również nie będzie czuć się on komfortowo. W tym celu zapoznaj się z naszym poradnikiem jak ubrać dziecko do nosidła i dowiedz się jaki ubiór jest najlepszym wyborem podczas stosowania sprzętu do noszenia.

Noszenie dziecka w chuście lub nosidle

Jeśli Twoje dziecko nadal płacze i nie czuje się zbyt dobrze podczas noszenia daj mu czas na przyzwyczajenie się do chusty lub nosidła. W niektórych sytuacjach maleństwo potrzebuje więcej czasu, by przyzwyczaić się do chusty i nosidełka. Jeśli jednak zastosujesz wszystkie nasze porady, zapewnisz szkrabowi ergonomiczną pozycję, mocno go przytulisz i zaczniesz korzystać z chusty do noszenia i nosidełka dla dziecka w sposób prawidłowy, wówczas Twoja pociecha na pewno pokocha spacerowanie w tych produktach.

Zachęcamy też to skorzystania z naszych usług konsultacji on-line z doradcą noszenia w chustach i nosidłach.

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl