• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na zwrot
  • INWENTARYZACYJNA PRZERWA W DZIAŁANIU SKLEPU DO 30.11.2023!
do kasy suma: 0,00 zł

Porównanie zabawek sensorycznych. Ranking 2023

Porównanie zabawek sensorycznych. Ranking 2023

Porównanie zabawek sensorycznych. Ranking 2023

Spis treści:

Cudownie zabawki sensoryczne TickIT

Zabawki sensoryczne Hencz Toys – Mom’s Care

Zabawki piankowe Millaminis

Sensoryka od Meiya & Alvin

Najlepszym sposobem, aby na twarzy maluszka zagościł uśmiech, jest zabawa. Niezwykle istotne jest jednak, aby podczas czas spędzony podczas harców, nie był czasem straconym, ale pomagał we wszechstronnym rozwoju dziecka. Doskonałym sposobem na rozwinięcie kreatywności i zmysłów malucha są zabawki sensoryczne. Pozwalają one na choćby na kształtowanie słuchu, węchu, dotyku.

Zabawki sensoryczne wzbudzają ciekawość u dziecka, ponieważ mają niespotykane kształty, są wykonane ze specyficznych materiałów i wydają dziwne dźwięki. Zabawki tego typu świetnie sprawdzą się przy pracy z wcześniakami i dziećmi opóźnionymi w rozwoju. Będą też doskonałym wyborem dla dzieci, które rozwijają się bez żadnych problemów.

Warto zainwestować w twórcze pomoce. Z tej okazji przygotowaliśmy ranking zabawek sensorycznych dostępnych w naszym sklepie. Dzięki naszemu zestawieniu będziesz mogli wybrać najlepsze zabawki, które pozwolą na kształtowanie i twórczy rozwój już od wczesnych chwil życia.

W naszym porównaniu zabawek sensorycznych znajdą się takie firmy jak: Mom's Care, TickiT, Millaminis, Meiya & AlvinNasz ranking będzie systematycznie powiększany o nowe marki z obszaru sensoryki. 

Cudownie zabawki sensoryczne TickIT

Zabawki TickIT to zdecydowane lider naszego rankingu zabawek sensorycznych. Są przeznaczone zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Wpływają na rozwój osobisty dziecka oraz na zrozumienie świata.
Kwadraty sensoryczne Montessori TickiT zachęcają dziecko do obserwacji i eksploracji. Klocki świetnie sprawdzą się podczas nauki kolorów, odbicia i powiększenia.
Panel świetlny LED TickiT idealnie sprawdzi się podczas badania światła, koloru. Panel jest prosty w obsłudze, ma dodatkową funkcję blokady, która zapobiega niezamierzonemu włączeniu.
Taca eksploracyjna TickiT idealnie sprawdzi się zarówno w domu jak i na podwórku. Idealnie sprawdzi się w duecie z różnymi płynami.

Oprócz wyżej wymienionych produktów, w ofercie TickiT można znaleźć również: płyny sensoryczne, kulki sensoryczne, skaczące fasolki sensoryczne, klepsydra powiększająca, kostki percepcyjne, spiralne tuby, tęcza sensoryczna. TickIT przygotował także piękne tęczowe łódki literki, tęczowe rybki numerki, klepsydra piaskowa, tęczowe drewniane śruby i nakrętki czy brokatowe burze sensoryczne.

[product id="7118, 13676, 2839, 13632"]

Zabawki sensoryczne Hencz Toys – Mom’s Care

Mom's Care to specjalna seria zabawek Hencz Toys, które mogą towarzyszyć Maluszkowi od pierwszych chwil życia. Zabawki Mom's Care mają różnorodne tekstury, metki, elementy wydające dźwięki, jak intrygujące szelesty.

Mini Ośmiornica, Króliczka, Kotek Kropek, Hycia, Hycuś, Szeleścik Misio Buu, Kotka Kropka, Królik to milutkie, materiałowe i kontrastowe przytulanki Hencz Toys, które pomogą bobasowi rozwijać się prawidłowo. Dzięki sympatycznemu wyglądowi na pewno na długo pozostaną ważnym elementem w życiu maluszka.

[product id="5091, 5101, 5095, 5017"]

Zabawki piankowe Millaminis

Millaminis to marka, która do produkcji swoich zabawek wykorzystuje specjalną piankę, która posiada certyfikat materiału bezpiecznego dla noworodków. Zabawki Millaminis są zgodne ze wszystkimi wymogami określonymi przez normy Republiki Czeskiej i Unii Europejskiej.
Piankowe klocki Tory/Policja/Droga to nietoksyczne zestawy z pianki w trzech rozmiarach – małym, średnim, dużym. Zabawki rozwijają: kreatywność, spostrzegawczość i logiczne myślenie.

W ofercie Millaminis są również takie produkty jak: Millaminis My First Car 36 Riding Animals Farm, Piankowe klocki – Pojazdy – to co różni je od wyżej wymienionych klocków, to fakt że posiadają one a kółkach.

[product id="5042, 5045, 6469, 7115"]

Sensoryka od Meiya & Alvin

Meiya & Alvin to marka, która skupia się na realizacji głównego celu – produkcji najwyższej jakości zabawek sensorycznych dla maluszków, jednocześnie dbając o ekologię.
W swojej ofercie Meiya & Alvin znajdziesz choćby przepiękną grzechotkę z gryzakiem oraz organiczną piramidkę sensoryczną.

Grzechotka z gryzakiem Meyia & Alvin to mięciutka lalka przytulanka z grzechotką i organicznym gryzakiem. Grzechotka jest przeznaczona do użytku dla Maluszków od pierwszych dni życia. Organiczna piramidka Meyia and Alvin to multi funkcyjna miękka piramidka, która idealnie sprawdzi się podczas aktywności sensorycznej. Subtelna kolorystyka na pewno pozytywnie wpłynie na Maluszka. W marki znajdziesz także interaktywne spirale sensoryczne oraz lalkę-przytulankę XXXL – słoń lub myszka.

W naszym rankingu zabawek sensorycznych zestawiliśmy produkty, które dostępne w naszej ofercie, najlepiej sprawdzą się jako pomoc w kształtowania najmłodszych na różnych płaszczyznach. Mamy nadzieję, że nasze porównanie ułatwi Ci decyzję o wyborze idealnej zabawki sensorycznej, z którą maluch nie będzie mógł się rozstać.

strona tulisie.pl do góry
{nocache:6b44747c1442fae480fb61f348b5be80#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl