• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa dostawa i zwrot od 347 zł!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na darmowy zwrot
do kasy suma: 0,00 zł

Sierra Madre - producent książek dla dzieci Sierra Madre - producent książek dla dzieci

Powstanie marki Sierra Madre jest odpowiedzią na potrzeby zarówno najmłodszych maluszków, jak i starszych dzieci oraz ich rodziców. Życiowe motto firmy to „rozwijamy z wyobraźnią”. W myśl tego marka skupiła się na oferowaniu wyjątkowych produktów, które znacząco wspierają dziecięcy zapał do poznawania świata. Sierra Madre tworzy wyjątkowe, cudowne książki dla dzieci, młodych, niedoświadczonych rodziców oraz kobiet będących w ciąży. Oferta skupia także w sobie książeczki edukacyjne i zabawki z kartonu, które rozwijają najmłodsze dzieci oraz inspirują je do twórczej zabawy.

[product id="1730, 1739, 1742, 1741"]

Seria książeczek - Oczami Maluszka

Produktami, które wyróżniają markę Sierra Madre, jest seria świetnych książeczek „Oczami Maluszka”. Wyjątkowe książeczki dla niemowląt w wieku 0 - 6 miesięcy posiadają kontrastowe, czarno - białe obrazki, które pomagają ćwiczyć zmysł wzroku brzdąca już od pierwszych momentów życia. Tym samym wspomaga się jego prawidłowy rozwój.

[product id="1737, 1736, 1735, 1734"]

Dla dzieci od 3 do 9 lat przeznaczone są natomiast wyjątkowe książki i drewniane zabawki, które doskonale rozumieją ich zainteresowania, ucząc gotowania, cudownych i magicznych sztuczek czy pierwszej pomocy! 

Książeczki Sierra Madre pozytywnie wpłyną na wyobraźnię Twojego maluszka!

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium