• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na zwrot
  • INWENTARYZACYJNA PRZERWA W DZIAŁANIU SKLEPU DO 31.03.2024!
do kasy suma: 0,00 zł

Porównanie smoczków BIBS. Ranking 2023

Porównanie smoczków BIBS. Ranking 2023

Smoczek to nieodłączny atrybut każdego maluszka. Najczęściej będzie towarzyszył on Twojemu berbeciowi przez kilka pierwszych lat. Problemem jednak często jest wybór najlepszego smoczka dla dzieci i niemowląt. W naszej opinii jednymi z najlepszych są smoczki BIBS, czyli cenionej duńskiej firmy, która od wielu już lat dostarcza na rynek produkty dla maluchów. Sprawdź więc nasze porównianie smoczków BIBS i wybierz odpowiedni produkt dla swojego maleństwa!

Zalety smoczka BIBS

Smoczki BIBS dla niemowląt posiadają cały szereg pozytywnych aspektów. Przede wszystkim działają one uspokajająco na maleństwo. Podczas ssania smoczka BIBS dziecko czuje się bardziej komfortowo, odczuwa spokój oraz satysfakcję. Wpływ na to mają naturalne odruchy niemowląt, które w pierwszych miesiącach życia odczuwają silną potrzebę ssania. Dodatkowo smoczek BIBS dziecięcy może wpływać również uspokajająco na rodziców – w końcu dzięki niemu maluch przestanie płakać, a rodzic może chwilowo odpocząć. Ssanie smoczka BIBS ma jednak nie tylko uspokajać dziecko, ale stanowi także formę treningu i nauki ssania, która przyda się podczas późniejszego karmienia piersią, czy butelką. Co więcej, smoczek BIBS dla noworodka jest też o wiele lepszym rozwiązaniem, aniżeli ssanie kciuka. Ważną zaletą smoczka BIBS jest też zapobieganie śmierci łóżeczkowej. Zgodnie z badaniami General Dentistry oraz Amerykańskiej Akademii Pediatrii ssanie smoczka zmniejsza ryzyko nagłego zgonu niemowląt (SIDS).

Smoczki BIBS ranking 2023

Smoczek BIBS DE LUX

Pierwszą propozycją smoczka dla noworodka BIBS jest smoczek BIBS DE LUX. Jest to silikonowy smoczek BIBS uspokajający, który powstał przy wykorzystaniu antyalergicznych materiałów. Tym samym silikonowy smoczek BIBS jest w pełni bezpieczny dla zdrowia najmłodszych szkrabów. Produkt ten posiada uniwersalny rozmiar i przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 36 miesięcy.

[product id="9057, 17205, 17224"]

Smoczek BIBS COUTURE

Kolejnym smoczkiem BIBS dla noworodków jest smoczek BIBS COUTURE. Smoczek ten jest smoczkiem anatomicznym, zwanym również smoczkiem ortodontycznym. Jego charakterystycznym elementem jest spłaszczenie na dole oraz wypuklenie na górze. Dzięki takiej budowie smoczki BIBS COUTURE doskonale dopasowują się do podniebienia maluszków. BIBS COUTURE S przeznaczony jest dla niemowlaków i noworodków już od urodzenia.

[product id="17131, 17140, 17145"]

Smoczek BIBS SUPREME

Następnym, równie fantastycznym smoczkiem BIBS dla niemowląt jest smoczek BIBS SUPREME. Jest to BIBS smoczek kauczukowy, który powstał z organicznego kauczuku Hevea. Tym samym jest to produkt w 100% antyalergiczny i bezpieczny, nawet dla najmłodszych brzdąców. Smoczek uspokajający BIBS SUPREME S dostosowany jest do dzieci już od narodzin.

[product id="5596, 17320, 17347"]

Smoczek BIBS COLOUR

Kolejna polecana seria to smoczki BIBS COLOUR. W tym przypadku również są to smoczki z kauczuku organicznego, dzięki czemu są one bezpieczne i przystosowane do dzieci z alergiami. W przypadku BIBS COLOUR możemy wybrać 3 rodzaje ustników: BIBS COLOUR ROUND, czyli klasyczna, okrągła końcówka, BIBS COLOUR ANATOMICAL, czyli smoczek anatomiczny, a także BIBS COLOUR SYMMETRICAL, a więc smoczek symetryczny ze spłaszczoną obustronnie końcówką. Wszystkie smoczki BIBS COLOUR S przeznaczone są dla dzieci już od pierwszych dni życia.

[product id="17080, 17096, 18364"]

Pozostałe smoczki BIBS dla noworodków i niemowląt 0+

Wszystkie zaproponowane smoczki BIBS 0+, a także wiele więcej opcji znajdziesz w ofercie naszego sklepu Tulisie.pl. Sprawdź dostępne propozycje i już dzisiaj wybierz najlepszy smoczek BIBS dla dziecka. Zobacz i kup już teraz smoczki BIBS rozmiar S – pamiętaj przy tym, że smoczki BIBS 0+ oznaczone są rozmiarem S!

strona tulisie.pl do góry
{nocache:82825a77e4d5dd85c79dc0f3437522db#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl