Trunki Plecak Toddlepak Trunki Lew Leeroy - żółty





Opis
Trunki Plecak Toddlepak Trunki Lew Leeroy - żółty
Ten super słodki plecak został zaprojektowany z myślą o dzieciach, które codziennie przemierzają drogę do żłobka lub przedszkola - bezpiecznie i zabawnie dla małych brzdąców.
Poznajcie Berta, Betsie, Dudley'a, Leeroy'a i Tipu, pięć zabawnych i uroczych postaci, które zapewnią przyjemną i stylową podróż do żłobka lub przedszkola. Jasny i kolorowy design sprawi, że te wesołe postacie będą z pewnością wyróżniać się na przedszkolnych półkach i wieszakach!
Plecak Toddlepak będzie nierozłącznym elementem każdego wyjścia z domu dzięki przestronnej, 4 litrowej pojemności, przedniej kieszonce o twarzy jednego ze zwierzaków czy łatwemu do trzymania uchwytowi.
Dodatkowym komfortem dla dziecka będą miękkie, wyściełane szelki na ramiona.
Zarówno nosek, jak i paski wokół pyszczka i nóżek są odblaskowe, więc dziecko będzie widoczne po zmroku.
Dla jeszcze większego komfortu plecak posiada zapięcie wokół klatki piersiowej, dzięki czemu ciężar plecaka będzie prawidłowo rozłożony na kręgosłup dziecka oraz uniemożliwi ześlizgiwanie się plecaka z pleców dziecka.
Oprócz tego w środku plecaka znajduje się identyfikator do wpisania imienia jego właściciela.
Pomiędzy łapki naszego zwierzaka możemy włożyć ulubionego pluszaka dziecka, który będzie mógł mu towarzyszyć przy każdej podróży.
Uszka i ogonek dodadzą plecakowi jeszcze większego uroku.
Idealne pierwszy plecak dla Twojego brzdąca. Odblask umieszczony w centralnej części plecaka sprawia, że plecak Toddlepak to niezbędny element wyprawy do żłobka czy przedszkola.
1. Duży, łatwy do chwycenia uchwyt.2. Poręczna przednia kieszonka, idealna na schowanie przekąsek czy chusteczek.3. Łapki, dzięki którym razem z dzieckiem może podróżować jego ulubiony pluszak, lalka czy nawet kocyk.4. Odblaskowy nos i paski wokół plecaka zapewniają widoczność dziecka po zmroku lub wczesnym rankiem.5. Boczna, elastyczna kieszonka - na butelki z napojem czy termosy.6. Trunki grip™ - uchwyt Trunki do przywieszenia okularów.7. Zabezpieczający pasek wokół klatki piersiowej dla ergonomicznego dopasowania.8. Wyściełany, oddychający materiał na tylnej części plecaka i na szelkach na ramiona.9. Podtrzymujący i chłodzący tylny panel.10. Śliczny ogonek - uroczy detal.
Prać ręcznie w 30°C
Dodaj opinie (0)
Kupuj i pomagaj dzieciakom!
Wiesz, że kupując produkty w naszym sklepie, możesz przekazać część wydanej kwoty na cele dobroczynne, a tym samym pomóc wielu potrzebującym dzieciakom?
Twoja pomoc nic Cię nie kosztuje! Wystarczy, że w koszyku zaznaczysz opcję: POMAGAM DZIECIOM - chcę przekazać 1% z mojego zamówienia. Artykuły trafią do Ciebie bez dodatkowych kosztów, a Tulisie rozdysponują 1% wartości Twojego zamówienia na cele dobroczynne. Do tej pory przekazaliśmy już ponad 22 859 zł różnym instytucjom związanym z pomocą dzieciom.
Komu przekażemy 1% Twoich zakupów?
W każdym miesiącu pomagamy innej organizacji, tak aby uśmiech zagościł na twarzy jak największej ilości dzieciaków.
W jaki sposób przekazujemy 1% Twoich zakupów?
Po każdym zakończonym miesiącu podliczamy kwoty, które udało nam się zebrać a sumę przekazujemy na konto organizacji dobroczynnej.
Zobacz komu pomogliśmy w czasie akcji: tulisie.pl/komu-pomagamy