Tula

Marka Tula w bardzo szybkim tempie stała się liderem wśród innych firm z nosidełkami, czy chustami do noszenia dzieci. Wszystko za sprawą nietuzinkowego designu, jak i naprawdę szerokich opcji do wyboru, jakimi charakteryzuje się Tula. Jeżeli zastanawiasz się, co znajdziesz w jej ofercie - wspomnieć należy o nosidełkach, które na rynku obecne są w aż dwóch modelach: Baby oraz Toddler. Dodatkowo możesz wyszukać chust zarówno kółkowych, jak i tkanych, a prócz tego otulaczy. Co łączy te wszystkie produkty ze sobą? Fakt, że tworzone są z możliwie najwyższych jakościowo produktów, które z dnia na dzień docenia coraz większa liczba osób.

Nosidełka Tula Baby, Toddler oraz Free to Grow

Decydując się na nosidełka Tula Baby, Toddler lub Free to Grow zyskujesz pewność, że wybierasz dla swojego malca to, co możliwie najlepsze. Wraz z tymi nosidełkami, zadbasz o prawidłowy rozwój swojego maluszka. W nosidełkach Tula dziecko znajduje się bowiem w pewnej i bezpiecznej pozycji, która jest w pełni odpowiednia i zdrowa dla jego rozwijającego się kręgosłupa, jak i miednicy. Nie musisz się zatem niczego obawiać - wybierając Tulę, zyskujesz produkt w pełni bezpieczny dla swojego dziecka!

Nosidła Tula - rodzaje

W ramach nosidełek Tula producent oferuje wyżej wymienione trzy rodzaje. Tula Baby są przeznaczone dla najmniejszych maluszków o wadze 7 do 20 kilogramów. Tula Todler polecamy dla dzieci o wadze 11 do 27 kilogramów. Dobrym rozwiązaniem są nosidełka Tula Free-to-Grow, które są przeznaczone zarówno od okresu niemowlęctwa aż do 4 roku życia dziecka! Nosidła Tula charakteryzują się dostępnością w wielu kolorach i wzorach. 

Nosidełka Tula dla dzieci

Chusty Tula kółkowe i tkane

Chusty kółkowe bądź tkane od Tula, są również istnym hitem dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów do wyboru. Cechuje je przede wszystkim wygoda jak i komfort użytkowania. Właśnie te cechy są wyróżnikami chust Tula.

Chusty Tula do noszenia dzieci

Otulacze bambusowe

W przypadku otulaczy dla dzieci marki Tula, na Tulisie.pl znajdziesz jedynie te najlepsze, czyli otulacze bambusowe - oddychające i nader mięciutkie. Każdego dnia, otulacze stają się świetną alternatywą na prezent dla dzieci, a wszystko dzięki temu, jak bardzo przyciągają spojrzenia.

Otulacze bambusowe Tula

  • Tula
  • LennyLamb
  • Isara
  • ErgoBaby
  • Zaffiro
  • HippyChick
  • Fidella
  • Babylonia
do góry
{nocache:c0076352d8cb41aadcf438fe4d2af728#0}
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl