Zabezpieczenia Gniazdek + Klucz 6Szt Reer





Opis
Zabezpieczenia gniazdek zaślepki 6szt + klucz REER
Zabezpieczenie kontaktów - 6 sztuk oraz klucz
Ochroń swoją pocięchę przed groźnym porażeniem produkt uznanej, niemieckiej marki
Okres kiedy Twoje dziecko rozpoczyna zwiedzać świat czyli raczkować, jest jednym z najniebezpieczniejszych okresów. Ciekawość i chęci poznawania może doprowadzić do przykrych wypadków w domu. Dlatego warto zabezpieczyć mieszkanie. Szczególnie istotne są gniazdka elektryczne, gdyż to właśnie porażenie prądem jest jednym z najpoważniejszych zagrożeń.
- Wielokrotnego użytku - przemyślana a zarazem prosta konstrukcja - nie wymaga przyklejania czy wiercenia, dlatego świetnie sprawdzi się również na wakacjach czy w wynajmowanym mieszkaniu
- Odpowiednie dla ochrony dzieci do 24 miesiąca życia.
- Zestaw zawiera: 6 elementów + 'klucz', pozwala zabezpieczyć równocześnie 6 gniazdek
REER® jest renomowaną niemiecką firmą istniejacą na rynku od 1922 roku. Zajmuje się produkcją artykułów zwiększających bezpieczeństwo dzieci w domu. W Niemczech jest jedną z przodujących firm, która cieszy się ogromnym zaufaniem rodziców do oferowanych produktów.

Dodaj opinie (2)
Kupuj i pomagaj dzieciakom!
Wiesz, że kupując produkty w naszym sklepie, możesz przekazać część wydanej kwoty na cele dobroczynne, a tym samym pomóc wielu potrzebującym dzieciakom?
Twoja pomoc nic Cię nie kosztuje! Wystarczy, że w koszyku zaznaczysz opcję: POMAGAM DZIECIOM - chcę przekazać 1% z mojego zamówienia. Artykuły trafią do Ciebie bez dodatkowych kosztów, a Tulisie rozdysponują 1% wartości Twojego zamówienia na cele dobroczynne. Do tej pory przekazaliśmy już ponad 22 859 zł różnym instytucjom związanym z pomocą dzieciom.
Komu przekażemy 1% Twoich zakupów?
W każdym miesiącu pomagamy innej organizacji, tak aby uśmiech zagościł na twarzy jak największej ilości dzieciaków.
W jaki sposób przekazujemy 1% Twoich zakupów?
Po każdym zakończonym miesiącu podliczamy kwoty, które udało nam się zebrać a sumę przekazujemy na konto organizacji dobroczynnej.
Zobacz komu pomogliśmy w czasie akcji: tulisie.pl/komu-pomagamy
judyta
polecam! to obowiazek kazdego rodzica zeby zabezpeiczyc gniazdka elektryczne
Ewa
Obowiązkowa pozycja w kwestii zabezpieczeń domowych.