• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na zwrot
  • INWENTARYZACYJNA PRZERWA W DZIAŁANIU SKLEPU DO 31.03.2024!
do kasy suma: 0,00 zł

Zabezpieczenia przed dziećmi do domu

Polecamy sięgnąć po niezawodne zabezpieczenia do domu, a wśród nich zabezpieczenia do drzwi i okien czy zabezpieczenia do szafek i szuflad. To właśnie one odpowiednio zabezpieczą paluszki Twojego malucha i zniwelują ryzyko ich przytrzaśnięcia.
Koniecznie sprawdź również 
zabezpieczenia do kontaktów elektrycznych, które też mają na celu ochronę paluszków berbecia i niedopuszczenie do porażenia prądem. Kolejnymi, równie wartymi uwagi produktami są zabezpieczenia do narożników, dzięki czemu żaden kant nie zagrozi główce urwiska! Wiele zagrożeń czyha również w kuchni czy łazience. Ostre narzędzia, gorąca kuchenka, zachlapana podłoga – wszystko to przestanie być niebezpieczne, jeśli tylko wyposażysz się w zabezpieczenia do łazienki i zabezpieczenia do kuchenek! Jeśli natomiast w Twoim domu znajdują się schody sięgnij po doskonałe bramki na schody. Pamiętaj, by zadbać również o bezpieczny sen dziecka. W tym pomocne okażą się akcesoria, takie jak niania elektroniczna czy zabezpieczenia do łóżeczek.

Sprawdź produkty dostępne w kategoriach:

  • zabezpieczenia do domu :  zabezpieczenia do drzwi i okien  :  
  • zabezpieczenia do szafek i szuflad  :  zabezpieczenia do kontaktów elektrycznych  : 
  • zabezpieczenia do narożników  :  zabezpieczenia do łazienki
  • zabezpieczenia do kuchenek  :  bramki na schody  :  
  • niania elektroniczna  
  • zabezpieczenia do łóżeczek : Akcesoria do samochodu
  • Maseczki ochronne : Zabezpieczenia dla dzieci

Zabezpieczenie domu przed dzieckiem

Aby dom był przyjaznym miejscem do zabawy i nauki, przydadzą się nie tylko bramki na schody, ale również inne, bardzo ważne akcesoria zabezpieczające dom przed dzieckiem. Bezwzględnie należy się wyposażyć w zaślepki do gniazdek, bo te grożące porażeniem miejsca tylko w wyobraźni malca wyglądają jak pyszczek zwierzaka… Niezwykle przydatne, szczególnie gdy dziecko dorasta i staje się coraz bardziej ruchliwe i ciekawskie, będą zabezpieczenia na kuchenkę i piekarnik, takie jak zabezpieczenie pokręteł kuchenki i blokada drzwiczek piekarnika czy zabezpieczenie do szafek, szuflad, łóżeczek i mebli. Oprócz tego możesz wyposażyć dom w zabezpieczenia okien przed dziećmi, zabezpieczenia drzwi przed dziećmizabezpieczenie narożników i doniczek, taśmy antypoślizgowe na schody czy choćby zabezpieczenie na telewizor. Koniecznie sprawdź także naszą ofertę niani elektronicznej, dzięki której stale będziesz mieć na oku swojego brzdąca.

Producent zabezpieczeń dla dzieci

Większość dostępnych na Tulisie.pl zabezpieczeń przed dziećmi pochodzi od znanej i cenionej firmy REER, której produkty zapewniają dziecku bezpieczeństwo, a przy tym wykonane są w wysokiej jakości materiałów. Co więcej, cechują się wspaniałym designem, pasującym do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Sprawdź wszystkie zabezpieczenia do domu REER ze sklepu Tulisie.pl i wyposaż się w najbardziej potrzebne Ci akcesoria!

Zabezpieczenia przed dziećmi kluczem bezpieczeństwa

Jak pewnie dobrze już wiesz bobaski są bardzo ciekawe i uwielbiają odkrywać nowe rzeczy. To wspaniały czas w ich życiu, jednak wiąże się on z pewnym ryzykiem. Z tego też powodu kluczowym aspektem jest przystosowanie domu do maleństwa i zapewnienie mu bezpiecznych warunków do kolejnych przygód. W tym celu zaopatrz się w niezbędne zabezpieczenia przed dziećmi, które zamontujesz w mieszkaniu lub domu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy zabezpieczeń do drzwi, szafek, gniazd dla dzieci oraz innych środków gwarantujących ochronę będziesz mogła być spokojna o zdrowie swojego urwiska. Jeśli wciąż zastanawiasz się jak zabezpieczyć okna, schody, szuflady, piekarnik, kontakty, kanty przed dzieckiem to znalazłaś rozwiązanie! W asortymencie sklepu Tulisie.pl oferujemy wszystkie potrzebne Ci zabezpieczenia domu przed dzieckiem, dzięki którym stanie się on prawdziwą fortecą! Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz wiedzy i skorzystaj z oferty zabezpieczeń na schody, do szuflad, kuchenki przed dzieckiem oraz całej gamy innych zabezpieczeń domu przed dziećmi. Jak opisywaliśmy powyżej znajdziesz u nas świetne produkty od marki REER, jednak to nie jedyny producent, które artykuły oferujemy. Dodatkowo zaopatrzysz się u nas w zabezpieczenia do domu przed dziećmi od A-Plast czy Stamal. Każdy z tych producentów od wielu już lat dostarcza wysokiej klasy produkty i zabezpieczenia przed dzieckiem, a każde z nich jest gwarantem jakości, trwałości oraz skutecznej ochrony najmłodszych. Dodatkowo znajdziesz u nas produkty topowych producentów jak BanzSafehead, Dreambaby czy Caretero Nie zastanawiaj się więc dłużej i już teraz zadbaj o skutecznie zabezpieczenie domu przed dzieckiemNieporadne niemowlę czy kilkunastomiesięczny mały rozbójnik, każdemu z nich należy zapewnić odpowiednie warunki w domu, a do tego niezbędne są zabezpieczenia przed dziećmi. Warto zaopatrzyć się w nie, gdy tylko malec zaczyna siadać i raczkować, bo ani się obejrzysz, a już zacznie stawiać pierwsze kroki, by niedługo potem z ciekawością zaglądać w domowe kąty, ściągać rzeczy ze stołu czy wkładać rączki lub główkę w miejsca, które mogą grozić niebezpieczeństwem. Dlatego zawczasu przygotuj się na małego odkrywcę i zadbaj o to, aby Twój malec był w pełni bezpiecznym dzieckiem, dzięki zabezpieczeniom przed dziećmi!

Rozwiń opis
Fotelik Klippan KISS 2 PLUS Freestyle

Fotelik Klippan KISS 2 PLUS Freestyle

Cena: 1 598,97 zł
zobacz więcejzobacz więcej
Fotelik Klippan Opti129 Sport

Fotelik Klippan Opti129 Sport

Cena: 1 998,97 zł
zobacz więcejzobacz więcej
Szelki Bezpieczny Spacer i Siedzenie REER

Szelki Bezpieczny Spacer i Siedzenie REER

Cena: 88,90 zł
zobacz więcejzobacz więcej
Zabezpieczenia do mebli, drzwi Babyono

Zabezpieczenia do mebli, drzwi Babyono

Cena: 95,27 zł
zobacz więcejzobacz więcej
Mata Antypoślizgowa Do Wanienki Reer

Mata Antypoślizgowa Do Wanienki Reer

Cena: 88,06 zł
zobacz więcejzobacz więcej

 

 

strona tulisie.pl do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl